30 sierpnia o godzinie 20:30 na kanale TVN7 startuje kolejny sezon jednego z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych show randkowych w Polsce! Łzy, dramaty, namiętność. Zapowiada się wyjątkowa rozrywka na jesienne wieczory. W nadchodzącej, czwartej już, edycji obok znanych nam już Natalii Ostrowskiej i Miłosza Pesty, pojawią się nowe twarze – Natalia Majos i Dariusz Tkaczuk. Sprawdźcie, co wiemy na temat nowej uczestniczki hitowego programu telewizyjnej Siódemki.

Natalia „Nana” Majos – wiek, pochodzenie, typ mężczyzny

Natalia o ksywce „Nana” ma 19 lat i dzieli życie na dwa miasta –  Gdynię oraz Warszawę. Mimo młodego wieku ma za sobą już trzy związki, w tym jeden poważniejszy. Jak sama twierdzi jest długodystansowcem. Egzotyczna uroda Natalii to kwestia polsko-kongijskich korzeni.

A jaki jest typ Nany? Wysoki, ciemnowłosy i opalony mężczyzna. Powinien być wyrozumiały, zabawny i opiekuńczy. Dodaje jednak, że nie łatwo ją zdobyć, ani tym bardziej rozkochać w sobie. 

Natalia „Nana” Majos – kariera, zainteresowania

Natalia pasjonuje się śpiewem, aktorstwem i tańcem. Jest studentką szkoły musicalowej, a to wyjaśnia, dlaczego najlepiej czuje się na scenie i… w centrum uwagi! Śmiało przyznaje, że chce być sławna. Obok teatru uwielbia podróże, dobre jedzenie i siłownię.

Jaka jest w środku? Spokojna, choć potrafi pokazać różki. Lubi ludzi i widać to po niej, bo dobrze odnajduje się w grupie. Jesteśmy ciekawi, z jakiej strony pokaże się na rajskiej wyspie!

Natalia „Nana” Majos – Instagram

Natalię znajdziecie na Instagramie pod nazwą @nanamajos. Uczestniczka Hotelu Paradise 4 ma już ponad 4 tysiące obserwujących, a premiera programu dopiero przed nami! Jesteście ciekawi jak potoczą się jej losy i kariera?