Na początku lat 2000.  chyba nie było w Polsce osoby, która by jej nie znała. Telenowelę argentyńską „Zbuntowany anioł”, w której grała główną rolę, oglądali chyba wszyscy. A jeśli nie sami, to na pewno któryś z członków rodziny (jak moja babcia), dlatego każdy kojarzył tę twarz. Serialowa Milagros, czyli Natalia Oreiro – urugwajska aktorka i piosenkarka, była wówczas jedną z największych gwiazd.

Po zdjęciu serialu z anteny z czasem zrobiło się o niej nieco ciszej (z przerwą na moment, kiedy przyjechała do naszego kraju, by dać tu swój koncert). Nie znaczy to jednak, że jej kariera się skończyła. Wręcz przeciwnie. Natalia Oreiro wciąż gra. I właśnie ze względu na swoją najnowszą rolę – w serialu „Santa Evita” na podstawie książki o tym samym tytule autorstwa Tomása Eloya Martíneza – musiała zmienić ostatnio swój wizerunek. Natalia Oreiro, która w produkcji wcieli się w pierwszą damę Argentyny Evę Perón, jest dziś blondynką!

Natalia Oreiro – Jak dziś wygląda gwiazda telenoweli „Zbuntowany anioł”?

Natalia Oreiro nową fryzurą – a tym samym radykalną metamorfozą – pochwaliła się na swoim Instagramie@nataliaoreirosoy, gdzie udostępniła nie jedno lecz kilka zdjęć w nowym wydaniu (a nawet krótkie wideo). I nie da się ukryć, że wygląda zupełnie inaczej niż zwykle. Długie włosy w odcieniu chłodnego, platynowego blondu, nadały jej łagodnym rysom ostrości, a czerwona szminka (i czerwona stylizacja) jeszcze bardziej to podkreśliły. Trudno więc rozpoznać w aktorce Milagros – o młodzieńczej jeszcze, lekko zaokrąglonej twarzy.

Byście mogły i mogli przekonać się jak duża jest to metamorfoza, zebrałyśmy dla was kilka zdjęć aktorki z przeszłości. Zajrzyjcie do naszej galerii (u góry strony) i zobaczcie, jak Natalia Oreiro zmieniała się na przestrzeni lat. Chcecie więcej? Zacznijcie obserwować artystkę na Instagramie, bo regularnie udziela się na łamach social mediów. Jej profil obserwuje ponad milion fanów! Gwiazda ma dziś 44 lata.