Natalia Siwiec jest w ciąży?

Natalia Siwiec przebywa obecnie ze swoim ukochanym, Mateuszem Raduszewskim, oraz 5-letnią córką Mią, w Meksyku. Z uwielbianego przez gwiazdy Tulum celebrytka dzieli się z fankami i fanami kolejnymi klimatycznymi filmami i zdjęciami. W sobotę 10 grudnia 39-latka zamieściła na Instagramie nagranie, na którym widzimy, jak z rodzinką spaceruje po raju.

Styl boho wyziera z każdego kadru – widać go w stylizacjach całej trójki, jak i bajkowych sceneriach. Influencerka przywdziała luźne spodnie i koszulę, która – częściowo rozpięta – odsłania umięśniony brzuch „Miss Euro 2012”. To właśnie ten widok sprowokował licznych obserwatorów i liczne obserwatorki gwiazdy, którzy w komentarzach zaczęli dopytywać: „Natalia Siwiec jest w ciąży”?

Natalia Siwiec odpowiada wścibskim internautkom i internautom

Natalia Siwiec postanowiła nie trzymać swoich fanek i fanów w niepewności i zareagowała. Na powtarzające się pytania, o to, czy jest w ciąży, odpowiedziała:

Tak! Tylko, że spożywczej – skomentowała, dołączając roześmianą emotkę.

W ten sposób celebrytka nie tylko pokazała, że ma do siebie dystans, ale także zamknęła usta wszystkim, którzy wciąż nie rozumieją, jak bardzo takie pytania są nie na miejscu. Głos w sprawie zabierało już wiele influencerek, ale niestety mnóstwo osób pozostaje odpornych na podobne komunikaty.

Ze swojej strony przypominamy, że ciąża lub jej brak to sprawa intymna. Podobnie jak waga, wygląd brzucha i wszystkie kwestie dotyczące wyglądu. Jest XXI wiek, najwyższa pora to zrozumieć.