Natalie Portman i Benjamin Millepied to jedna z tych hollywoodzkich par, które strzegą swojej prywatności i dość oszczędnie informują o statusie związku. Jednak nie zawsze wszystko udaje im się zataić przed opinią publiczną. Właśnie wyszło na jaw, że para, która poznała się na planie filmu „Czarny łabędź” w 2009 roku, ma poważne problemy małżeńskie. To nie pierwszy raz, kiedy między tą dwójką coś się dzieje. Jak podaje PageSix, już w ubiegłym roku para zdecydowała się na rozstanie. Nic jednak nie wskazywało na to, że faktycznie do tego doszło. Temat jednak znów zrobił się gorący, kiedy ujawniono, że Benjamin Millepied miał romans z 25-letnią aktywistką klimatyczną. Nie wiadomo, czy on i Camille Étienne spotykali się już wcześniej, czy to zupełnie nowy powód problemów małżeńskich aktorki i tancerza baletowego.

Problemy w związku Natalie Portman i Benjamina Millepieda

Wszystko wskazuje na to, że Natalie Portman odkryła, że mąż zdradza ją z 25-letnią Camille Étienne, ale jednocześnie nie przekreśliła z tego powodu ich małżeństwa. Para zaręczyła się w 2010 roku, a w 20212 roku wzięła ślub. Mają też ze sobą dwójkę dzieci – syna Alepha (12 lat) i córkę Amalię (6 lat). Wiele wskazuje, że to właśnie z ich powodu małżeństwo gwiazd jeszcze się nie rozpadło.

On wie, że popełnił ogromny błąd i robi wszystko, co w jego mocy, aby Natalie mu wybaczyła i ich rodzina się nie rozpadła – powiedziało źródło z otoczenia pary w rozmowie z PageSix. Natalie niezwykle dba o prywatność i nie ma zamiaru rozgrywać tego w mediach. Jej największym priorytetem jest ochrona dzieci i ich prywatności – dodał informator lub informatorka.

Pomimo że o problemach w związku Natalie Portman i Benjamina Millepieda mówiło się już w ubiegłym roku, to najprawdopodobniej nie miały one jednak związku z Camille Étienne. Medialne śledztwo nie wyklucza, że już wcześniej mogło chodzić o niewierność Benjamina Millepieda, ale jednocześnie wskazuje, że aktorka dowiedziała się o tym, co łączy go z aktywistką klimatyczną, dopiero w marcu tego roku.

Czy parze uda się przetrwać kolejny poważny kryzys? Natalie Portman była w ciąży z ich pierwszym dzieckiem, gdy przyjmowała nagrodę dla najlepszej aktorki za film w 2011 roku. Wtedy powiedziała – dla mojej pięknej miłości, Benjamina Millepieda, który stworzył choreografię do filmu, a teraz dał mi najważniejszą rolę w moim życiu – wskazując na swój brzuch. Czy to uczucie nadal istnieje? Czy może tę dwójkę uratują zupełnie inne uczucia, bo jak donoszą źródła, kluczowe w tej sytuacji są ich dzieci?