Nicola Peltz i Selena Gomez regularnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie. Nie trudno więc nie zauważyć, że aktorka oraz piosenkarka bardzo się przyjaźnią. Co ciekawe, w tę relację zaangażowany jest również Brooklyn Beckham czyli mąż wspomnianej gwiazdy, a prywatnie córki amerykańskiego biznesmana i dziedziczki fortuny. Chętnie spędzają razem czas (byli nawet na wakacjach, podczas których przywitali 2023 rok) i, powiedzmy sobie szczerze, tworzą ikoniczne trio. Ostatnio 28-latka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała więcej o tym, co ich łączy. Jej słowa mogą was zaskoczyć. 

Nicola Peltz, Brooklyn Beckham i Selena Gomez są w trójkącie?

Pod koniec 2022 roku zaczęły pojawiać się plotki dotyczące tego, że „młodzi” Beckhamowie, pomimo tego, że są małżeństwem, są również w relacji romantycznej z Seleną Gomez. Przyjaciółki (?) chętnie dzielą się ze swoimi obserwatorkami i obserwatorami wspólnymi zdjęciami. My queen / Bardzo cię kocham / Girls night – brzmią tylko niektóre z podpisów postów publikowanych przez nie w mediach społecznościowych.

Piosenkarka wywołała pełno spekulacji, gdy na początku tego roku wrzuciła kadry ze wspólnych wakacji z Beckhamami i podpisała je: W porządku, nazywajcie nas trójkątem, a do tego dodała hashtag #foreverplusone. Oczywiście opis był żartobliwy. Mimo to w mediach zaroiło się od plotek, spekulacji i pytań – czy tę trójkę łączy coś więcej? 

Nicola Peltz definiuje relację, która jest pomiędzy nią, jej mężem i Seleną Gomez

Jeśli zastanawiacie się, co łączy Brooklyna Beckhama, Nicolę Peltz i Selenę Gomez, świetnie trafiliście. Gwiazda „Witamy w Chippendales” została bohaterką nowego wydania brytyjskiego magazynu „Cosmopolitan”. Wzięła udział w zachwycającej sesji zdjęciowej, a także udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o wspomnianej relacji. Co ciekawe, zapytano ją m.in. o to, jak Brooklyn zareagował na tak silną więź między nią a Seleną. Oto, co odpowiedziała:

O mój Boże. Stwierdziliśmy wtedy, że tak… jesteśmy w trójkącie. We trójkę jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi – powiedziała Nicola Peltz w wywiadzie dla magazynu „Cosmopolitan” - Myślę, że posiadanie przyjaciółek, które ci kibicują jest czymś cudownym.

I my również się z tym zgadzamy. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały, że Nicola Peltz i Selena Gomez tworzą jeden z naszych ulubionych duetów w show-biznesie. Są naprawdę urocze, a wspierając siebie, udowadniają, że sisterhood naprawdę istnieje. Co więcej, aktorka ujawniła, jak poznała się z autorką hitu „Hand To Myself” podczas jednego z eventów i wypowiedziała się na jej temat. 

Między nami kliknęło i miałyśmy razem najlepszy czas. Później stałyśmy się dla siebie bardzo, bardzo bliskie. Czuję jakby była moją pokrewną duszą. Kocham ją tak bardzo. Selena naprawdę jest jedną z najwspanialszych osób jakie kiedykolwiek poznałam w całym moim życiu. Najmilsza osoba ever. Naprawdę ma złote serce. Czuję jakbym znała ją od zawsze – wyznała Nicola w tym samym wywiadzie.