Istnieje kilka kultowych kosmetyków, po które wciąż chętnie sięgamy. Do tego wąskiego grona bez wątpienia należy paleta cieni do powiek od Urban Decay. Naked Palette ma w swojej kolekcji każda fanka makijażu, a kobiety na całym świecie pokochały ją za uniwersalne kolory, za pomocą których można wyczarować zarówno delikatny, dzienny makijaż jak i bardziej elegancki na wieczorną imprezę. Składająca się z 12 satynowych, błyszczących i matowych odcieni paletka przyniosła marce Urban Decay przychody w wysokości miliarda dolarów.

Urban Decay wycofuje paletę cieni Naked Palette

Na oficjalnym instagramowym koncie Urban Decay pojawiła się informacja o tym, że pierwsza paleta cieni do powiek Naked Palette zostanie wycofana z rynku. Produkt trafił do sprzedaży w 2010 roku i wpisał się w gusta wielu kobiet. Naturalne odcienie głównie w kolorach brązu zapewniają nie tylko wachlarz możliwości jeśli chodzi o rodzaj makijażu, ale także świetnie się blendują, nie osypują się i długo utrzymują na powiece. W ciągu ostatnich lat powstało wiele pokrewnych produktów, bazujących na Naked Palette, m.in. Naked 2, Naked 3, Naked Smoky i Naked Heat, które także okazały się sprzedażowym hitem.

Fenty Beauty by Rihanna nareszcie w Polsce! Wiemy, gdzie kupicie kosmetyki marki! >>>

Producenci nie wyjaśnili, dlaczego podjęli decyzję o wycofaniu palety Naked Palette z oferty Urban Decay. Obecnie trwa promocja na kosmetyk, który można upolować za połowę ceny. Akcja potrwa do momentu wyczerpania zapasów. Oprócz tego amerykańska marka opublikowała spot reklamowy z Nicole Richie, informujący o zakończeniu sprzedaży flagowego produktu. Przyznajemy, że pomysł jest dość oryginalny i nieco kontrowersyjny, ponieważ w wideo odbywa się coś w rodzaju pogrzebu. Zgromadzone nad trumną kobiety na czele z Nicole Richie wspominają i opłakują cienie do powiek. Z resztą zobaczcie sami poniżej, jak marka Urban Decay komunikuje o wycofaniu ze sprzedaży Naked Palette.