Nie jest tajemnicą, że często te same obiekty pojawiają się w kilku telewizyjnych produkcjach. Wystarczy przykład z polskiego podwórka. Willa, w której mieszkała Olga Sawicka, czyli bohaterka serialu Pułapka grana przez Agatę Kuleszę, gościła także uczestników dwóch innych popularnych programach TVN – Big Brother oraz Top Model. To także dowód na to, że niektóre mieszkania i domy, jakie widzimy choćby w serialach istnieją naprawdę i nie są tylko zaaranżowana przestrzenią w hali produkcyjnej. Czasami jednak okazuje się, że aktorzy nie mają pojęcia o tym, że ich serialowe domy to także domy postaci z innych obrazów.

„Pułapka” 2. sezon: co się wydarzy? Rozmawiamy z obsadą serialu - Agatą Kuleszą, Leszkiem Lichotą, Marianną Kowalewską i Maciejem Musiałem [WIDEO] >>>

Reese Witherspoon odkryła dzięki Miley Cyrus, co łączy seriale, w których grały. Będziecie zaskoczeni! 

Właśnie takim fun factem podzieliła się ostatnio Miley Cyrus, która na czas kwarantanny ruszyła ze swoim instagramowym show Bright Minded: Live with Miley Cyrus, do którego zaprasza rozmaitych gości. Jednym z nich była aktorka Reese Witherspoon. Serialowa Hannah Montana uświadomiła serialową Madeline Mackenzie z Wielkich kłamstewek, wielkiego hitu HBO, którego Witherspoon jest także jedną z producentek, że ich domy to ten sam budynek. - Widziałam, że znam skądś ten dom! - powiedziała ewidentnie zszokowana Reese. Wy też jesteście zaskoczeni?

Miley Cyrus wyznała szokującą prawdę o serialu „Hannah Montana” >>>

Inny fun fact, który może się wam spodobać, jest taki, że dom Madeline – i jak się okazuje także Hannah Montana – można wynająć! Obiekt ten znalazł się wśród ofert na stronie internetowej Malibu Luxury Vacation Homes, która pośredniczy w wynajmie luksusowych nieruchomości na czas wakacji. Na potencjalnych wczasowiczów czeka siedem sypialni i osiem łazienek, a także mnóstwo atrakcji wokół posiadłości. Wynajmując ten dom w Malibu, można odpocząć na graniczącej z posesją plaży, pojeździć konno czy spróbować swoich sił w surfingu. Nie mówiąc już o tym, że do waszej dyspozycji jest prywatny instruktor jogi oraz szef kuchni. Cena za taką przyjemność? Niestety spora. Koszt wynajmu domu serialowej Madeline to od 3000 do 5000 dolarów za dobę.