Zaledwie dwa tygodniu temu pisaliśmy o ogromnej tragedii, która spotkała Sinead O'Connor. Jej 17-letni syn, Shane O'Connor, popełnił samobójstwo. Podobna tragedia spotkała teraz inną gwiazdę. Regina King poinformowała, że jej syn, Ian Alexander Jr., odebrał sobie życie. Mężczyzna miał zaledwie 26 lat.

Nie żyje syn Reginy King – Ian Alexander Jr. popełnił samobójstwo

Regina King to znana aktorka, a także producentka, która ma na swoim koncie nie tylko Oscara, ale jest też zdobywczynią Złotego Globu i czterech nagród Emmy. Dużą popularność przyniosła jej rola w filmie „Chłopaki z sąsiedztwa”. Największy przełom w jej karierze nastąpił jednak dopiero za sprawą udziału w serialu „American Crime”. Jest znana także z hitu Netflixa „Seven Seconds”. Kariera aktorska nie stanęła jednak jej na drodze do założenia rodziny. Regina King przez dziesięć lat była żoną Iana Alexandra Sr. To właśnie z nim jeszcze przed ślubem doczekała się narodzin syna, jej jedynego dziecka. Ian Alexander Jr. urodził się 16 stycznia 1996 roku. Dla aktorki był spełnieniem marzeń i powodem do dumy, co wielokrotnie podkreślała w udzielanych wywiadach.

Nie wiesz, czym jest bezwarunkowa miłość. Możesz mówić, że wiesz, ale jeśli nie masz dziecka, nie wiesz, co to jest. Kiedy tego doświadczasz, jest to najbardziej satysfakcjonująca rzecz na świecie – mówiła Regina Kinga jakiś czas temu w wywiadzie udzielonym magazynowi „People”.

Niespełna tydzień temu Ian Alexander Jr. obchodził urodziny. Dodatkowo 26-latek był w ostatnim czasie aktywny w mediach społecznościowych. Mężczyzna, który poszedł w muzyczne ślady swojego ojca i pracował jako DJ, promował koncert, który miał się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Nic nie wskazywało na jego zły stan psychiczny, a tym bardziej, że może dotyczyć go autodestrukcja. Tym bardziej informacja o tym, że popełnił samobójstwo może być ogromnym szokiem dla fanów i fanek, którzy śledzili go w sieci i mogli przypuszczać, że wszystko u niego w porządku. Najbardziej bolesne momenty przeżywają jednak najbliżsi, którzy z Ianem byli najbardziej związanie. Pogrążona w żałobie Regina King wydała krótkie oświadczenie.

Nasza rodzina jest zdruzgotana po stracie Iana. On był jasnym światłem, które dbało o nasze szczęście. Nasza rodzina prosi o uszanowanie prywatności w tym bolesnym momencie – wyznała magazynowi „People” Regina King.

Gdzie szukać pomocy w podobnej sytuacji?

Jeśli ty lub bliska ci osoba jest w kryzysie psychicznym, szukaj pomocy bez wahania. Tutaj znajdziesz przydatne kontakty:

 

Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji / tel. 22 594 91 00

środę i czwartek od 17.00 do 19.00

Zobacz także:

 

Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym / tel. 116 123

 poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne

 

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży / tel. 116 111

7 dni w tygodniu 24h

 

ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania / tel. 22 484 88 01

Dyżury psychologów:

poniedziałek 15.00 – 20.00

wtorek 15:00 – 20:00

środa 10.00 – 15.00

piątek 10.00 – 15.00

niedziela 15:00 – 20:00

Dyżury psychiatrów:

czwartek 16:00 – 21:00

piątek 15.00 – 20.00