Nie żyje uczestnik popularnego reality show MTV

Tragiczne wieści z Los Angeles. Nie żyje Chris Pearson, młody didżej, który zyskał popularność za sprawą udziału w pierwszym sezonie randkowego programu telewizyjnego o nazwie „Ex na plaży”. Informacja o śmierci 25-latka, występującego pod pseudonimem Creatures Ferris, pojawiła się we wtorek 12 października na oficjalnych profilach stacji MTV w serwisach społecznościowych.

Jesteśmy głęboko zasmuceni słysząc o stracie Chrisa Pearsona. W tym trudnym czasie sercem jesteśmy z jego rodziną i przyjaciółmi - czytamy.

Tragiczna śmierć Chrisa z „Ex na plaży”

Jak informuje amerykański serwis internetowy TMZ, który jako pierwszy doniósł o śmierci Chrisa Pearsona, uczestnik rozrywkowego reality show odszedł w miniony weekend. Jak wynika ze wstępnych raportów lokalnej policji, 25-latek zmarł w szpitalu wskutek poważnych obrażeń. Mężczyzna najprawdopodobniej został dźgnięty nożem podczas ulicznej awantury z nieznanym mężczyzną.

Dokładne okoliczności zdarzenia są wciąż przedmiotem dochodzenia. Przedstawiciele służb w rozmowie z mediami przekazały jednak, że jest to „sprawa, którą można rozwiązać”.

Rodzina zmarłego zorganizowała zrzutkę internetową na stronie GoFundMe, aby zebrać pieniądze na pokrycie wysokich kosztów pogrzebu. Ustanowiony cel zbiórki to 30 tysięcy dolarów. Z opisu dowiadujemy się, że didżej zmarł w niedzielę 10 października wczesnym rankiem. Bliscy podkreślają, jak miłą i serdeczną był osobą.

Chris był osobą, która kochała całym sercem. Miał w sobie tyle miłości i energii, którymi dzielił się z każdą napotkaną osobą. Jedyną inną rzeczą, którą Chris kochał bardziej niż swoją muzykę, była jego rodzina i przyjaciele - czytamy.

Program „Ex na plaży” (w wersji oryginalnej „Ex on the beach”) doczekał się wielu zagranicznych edycji, w tym polskiej, którą od 2016r roku emituje stacja MTV Polska.