Kolekcja YES Sweet Love to idealny pomysł na prezent na walentynki 2021

Biżuteria z motywem serca, która jest romantyczna, ale niebanalna zarazem? Znajdziecie ją w najnowszej kolekcji YES zatytułowanej Sweet Love, która powstała z myślą o walentynkach 2021. Znajdziecie w niej kolczyki, naszyjniki i bransoletki – zarówno w złotym, jak i srebrnym wydaniu. I zakochacie się od pierwszego wejrzenia!

Sweet Love została stworzona dla osób, które są otwarte na uczucia i w życiu kierują się sercem. Dlatego też to właśnie serce – ponadczasowy symbol miłości – stało się dla niej największą inspiracją. I to ono było punktem wyjścia do stworzenia każdego ze wzorów wchodzących w skład kolekcji. Na jego bazie, pod wpływem udanych eksperymentów z formą i proporcjami, powstały więc naszyjniki, bransoletki i kolczyki. Do wyboru mamy zarówno złote modele, przypominające łańcuszek serc (świetnie widać to na jednej z bransoletek, która jest jedną z naszych faworytek) albo ozdoby inkrustowane cyrkoniami w różowych odcieniach. Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii. 

Randkowanie w czasie pandemii – mission (im)possible? >>>

Coś dla siebie znajdą więc zarówno miłośniczki klasycznej elegancji i minimalizmu, jak i fanki bardziej spektakularnych dodatków. I to niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem, bo w kolekcji obok propozycji droższych, z czystego złota, znajdziemy także biżuterię srebrną – w tym pozłacaną. Ceny wahają się od 149 do 1449 złotych. 

Wszystkie modele z kolekcji Sweet Love powstały według pomysłu projektantki YES, Magdy Dąbrowskiej. „W tych kolczykach, bransoletkach i naszyjnikach zamknięte zostały wspomnienia dziewczęcej, pełnej niewinnego czaru miłości” – dowiadujemy się. To miłosne amulety, które mają być najpiękniejszą pamiątką romantycznych ulotnych chwil. W sam raz, by podarować je komuś bliskiemu sercu.

Kolekcja Sweet Love jest już dostępna w sprzedaży. Odkryj wyjątkowe promocje walentynkowe, poznaj szczegóły w Salonach i na YES.pl

Materiał powstał we współpracy z marką YES

Zobacz także: