Uczestnicy „Top Model” zazwyczaj przychodzą z myślą o zwycięstwie i walczą w każdym odcinku, żeby przejść do kolejnego. Bywa jednak również tak, że sami rezygnuj z uczestnictwa. W ósmej edycji Denis Chmielewski nie wziął udziału w nagiej sesji i musiał pożegnać się z dalszym udziałem w programie.

Tym razem doszło do podobnej sytuacji, choć ta nie miała związku z zadaniem. Sprawdź, kto podjął decyzję o odejściu z „Top Model”!

Sophia Mokhar zrezygnowała z udziału w „Top Model”

Uczestnicy i uczestniczki przeczuwali, że coś może się wydarzyć. Już po panelu, podczas którego odpadli Łukasz Wasilewski i Aleksandra Skubis, coś wisiało w powietrzu. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że sprawy przybiorą taki obrót. Uczestnikom zazwyczaj zależy na dotarciu do samego końca. Bywają jednak wyjątkowe sytuacje, w których sami decydują o rezygnacji z udziały w programie. Tak zrobiła Sophia Mokhar. Modelka wcześniej wykonała telefon do swojego chłopaka. Poinformowała go, że musi podjąć poważną decyzję i potrzebuje, żeby udzielił jej rady. Ten wspierał Sophię w podjęciu najlepszej dla niej decyzji.

Uczestniczka zaznaczyła, że nie chce opuszczać programu, ale czuje się w nim najsłabsza. Sophia podkreśliła także, że nie liczyła, że uda jej się zajść tak daleko. Dalszy udział w programie wiązałby się dla niej z utratą pracy. Z tego powodu nie zdecydowała się na pozostanie w modowym show. Po bezsennej nocy Sophia przekazała swoją decyzję mieszkańcom i mieszkankom domu modelek i modeli. W ten sposób w „Top Model” pojawiło się puste miejsce do zapełnienia. Można się było domyśleć, że zajmie je osoba, która w poprzednim odcinku odpadła. Jednak ósmy odcinek był wyjątkowy i wtedy pożegnaliśmy parę. Kto zatem ponownie będzie mógł walczyć o zwycięstwo? Okazało się, że jurorzy zdecydowali się przywrócić do programu „Top Model” Olę.