„Nigdy w życiu” to jedna z najlepszych polskich komedii romantycznych. Choć w tym roku minęło 20 lat od premiery, o filmie z Danutą Stenką, Arturem Żmijewskim, Joanną Jabłczyńską i Joanną Brodzik nadal jest głośno. Produkcja zyskała nawet status viralu w mediach społecznościowych, a konkretnie na TikToku. Użytkowniczki oraz użytkownicy aplikacji podziwiają Judytę, czyli główną bohaterkę, za jej odwagę i chęć życia na własnych zasadach, chętnie odwiedzają miejsca, w których kręcono poszczególne sceny, a także zachwycają się soundtrackiem pełnym hitów z początku lat 2000. Co więcej, autorki i autorzy postów publikowanych w sieci często zwracają uwagę na to, że film – niestety – nie jest dostępny na żadnej platformie streamingowej. W związku z tym można go oglądać tylko wtedy, gdy jest emitowany w telewizji. Ale, uwaga, niebawem to się zmieni. „Nigdy w życiu” wraca bowiem do kin.

„Nigdy w życiu” po 20 latach wraca do kin

Tak, dobrze czytacie... Film „Nigdy w życiu” będzie można obejrzeć w kinach w całej Polsce. Jak to możliwe? Spieszymy z odpowiedzią. Sieć Cinema City organizuje seanse specjalne z cyklu „Ladies Night”. I to właśnie w ramach jednej z jego odsłon polska komedia romantyczna na motywach powieści Katarzyny Grocholi powróci na jeden wieczór na duży ekran. 

„Nigdy w życiu” w kinach. Gdzie i kiedy obejrzeć?

Znane są już szczegóły wydarzenia. Pokazy specjalne „Nigdy w życiu” odbędą się w wielu miastach w Polsce, w tym m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Lublinie, Zielonej Górze, Łodzi i Poznaniu (pełna lista miejsc jest dostępna na oficjalnej stronie wspomnianej sieci). Jeśli chcecie obejrzeć produkcję w kinie, zarezerwujcie sobie czas 14 marca 2024 o godz. 19:30. Film trwa niewiele ponad 100 minut. 

Na koniec coś, czego nie mogłybyśmy sobie odmówić. Czyli „w imieniu redakcji, Judyta”