NikkieTutorials prywatnie i zawodowo

Nikkie de Jager, znana lepiej jako NikkieTutorials, to jedna z najpopularniejszych youtuberek urodowych na świecie. Pochodząca z Holandii influencerka stawiała pierwsze kroki w internecie już 15 lat temu. Zaczynała od publikowania w sieci amatorskich nagrań, w których pokazywała jak „krok po kroku” wykonać makijaż w stylu gwiazd Hollywood. Przełom w jej karierze nastąpił w 2015 roku za sprawą viralowego filmiku zatytułowanego „The Power of Makeup”. Utalentowana twórczyni zaprezentowała wówczas na sobie, jak umiejętnie zastosowane wizażowe triki potrafią spektakularnie odmienić wizerunek. Dziś ma na swoim koncie współprace z takimi gwiazdami jak Adele, Lady Gaga, Kim Kardashian i Selena Gomez.

Sukcesy zawodowe niestety nie zawsze szły u niej w parze ze szczęściem w życiu osobistym. W 2018 roku na raka w wieku zaledwie 14 lat zmarł ukochany brat Nikkie, Mikai. Z kolei dwa lata później youtuberka padła ofiarą szantażu, który wymusił na niej decyzję o publicznym coming oucie. W wideo, które sama nazwała najtrudniejszym nagraniem w swoim życiu, wyjawiła, że jest osobą transpłciową.

Szybko okazało się, że obawy Nikkie o reakcje fanek i fanów na jej wyznanie o tożsamości płciowej były całkowicie zbędne. Zdecydowana większość widzów okazała jej bowiem wyrazy ogromne sympatii i wsparcia. Niestety krótko potem Jager doświadczyła kolejnego traumatycznego przeżycia. 8 sierpnia 2020 roku dom Holenderki i jej narzeczonego został obrabowany przez uzbrojonych napastników. .Na szczęście od tamtego czasu w życiu internetowej celebrytki wszystko układa się już po jej myśli. W maju 2021 roku spełniła swoje wielkie marzenie o poprowadzeniu Konkursu Piosenki Eurowizji. Z kolei 6 września 2022 roku Nikkie i jej ukochany, Dylan, wzięli ślub.

NikkieTutorials bawi się w przepowiadanie przyszłości

Parę dni temu NikkieTutorials już trzeci rok z rzędu opublikowała w sieci filmik podsumowujący cały miniony rok. Założycielka marki Nimya skomentowała w nim swoje przypuszczenia dotyczące 2022 roku. Okazało się, że już pod koniec 2021 roku Nikkie przewidziała śmierć królowej Elżbiety II oraz zwycięstwo Ukrainy na Eurowizji.

Mnóstwo osób pyta mnie teraz: „Co się dzieje? Czy jesteś medium? Kiedy umrę?” – mówi Nikkie.

Aby tradycji stało się zadość, tym razem influencerka postanowiła również podzielić się swoimi przewidywaniami na nadchodzący rok. Pierwsza z nich dotyczy śmierci Dolly Parton, czyli amerykańskiej ikony muzyki country, a prywatnie matki chrzestnej Miley Cyrus.

Zapamiętajcie moje słowa. Mam nadzieję, że tak się nie stanie, bo życzę jej długiego i szczęśliwego życia, ale boję się, że Dolly Parton umrze – wyznaje.

Druga „przepowiednia” Nikkie mówi o ciąży Taylor Swift.

Zobacz także:

Myślę, że Taylor Swift będzie miała dziecko. Nie mówię, że urodzi dziecko w tym roku, ale będzie miała brzuszek – przewiduje.

Ostatnia predykcja youtuberki na 2023 rok mówi o jednej z najgorętszych par w Hollywood, czyli Jennifer Lopez i Benie Afflecku. NikkieTutorials nie wróży dobrze ich związkowi.

Jennifer Lopez i Ben Affleck będą w separacji – przewiduje.

Myślicie, że Nikkie tym razem też trafi w dziesiątkę ze swoimi przewidywaniami?