Jeżeli noc sylwestrową w tym roku planujecie spędzić przed telewizorem, dla takich jak wy najpopularniejsze stacje telewizyjne, czyli TVN, Polsat i TVP2, przygotowały transmisje swoich sylwestrowych koncertów. W TVN impreza prosto z Placu Bankowego w Warszawie wyląduje na ekranach 19:45Polsat od 20:00 nadawać będzie z Parku Śląskiego w Chorzowie, natomiast Dwójka od 20:00 po raz kolejny z Zakopanego. Doskonale rozumiemy, jeśli niekoniecznie macie w planach skusić się na tego typu rozrywkę, więc mamy dobrą wiadomość - w telewizji obejrzycie coś innego, niż śpiewających Edytę Górniak, Zenka Martyniuka czy Sławomira, czyli filmy. I to niezłe, a niektóre nawet całkiem nowe. 

Zobacz także: Sylwester 2019 w telewizji - gdzie i kiedy oglądać? Sprawdźcie propozycje TVN, TVP i Polsat

Noc sylwestrowa w domu - co obejrzeć w telewizji?

Program telewizyjny 31 grudnia 2019 przygotował coś dla fanów klasyki, czyli filmów, które być może już widzieliście, a jeśli nie, będziecie mieć okazję nadrobić zaległości. Jakimś cudem nie obejrzeliście do tej pory „Dirty Dancing”. Ten kultowy obraz o 20:00 wyemituje TV Puls. A godzinę później w TV Puls 2 pojawi się horror „Krzyk II”, polecany raczej tym, którzy widzieli pierwszą część. Kiedy na TVP 2 dwój hit „Cambio Dolor” śpiewać będzie Natalia Oreiro, w TVP Jennifer Lopez będzie uczyć tańca Richarda Gere’a. To może oznaczać tylko jedno – film „Zatańcz ze mną”. Odliczanie do północy także na TVP od 22:15 umili wam komedia „Gry małżeńskie”.

Macie w domu typowo filmowe stacje? W tej sytuacji nie powinniście narzekać na słaby repertuar. W Canal + o 20:00 obejrzycie głośny „Kler” Wojciecha Smarzowskiego. A ci, którzy nie widzieli jednego z wcześniejszych filmów tego polskiego reżysera, także o 20:00 polecamy włączyć Stopklatkę. Tam pojawi się obraz „Wesele”. W TVN Fabuła o tej samej porze znajdziecie muzyczny obraz „Step Up 3D”, natomiast w Polsat Film o 19:00 film „Hanncock” z Willem Smithem, a od 21:00 komedię „Dlaczego on?”. W Cinemax pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika X muzy – horror „Dziecko Rosemary” w reżyserii Romana Polańskiego, a w Kino Polska dwa inne obrazy z listy must see: o 20:00 „Nic śmiesznego” Marka Koterskiego i od 22:00 „Wojna polsko-ruska” Xawerego Żuławskiego.

Jeszcze na początku tego roku można było obejrzeć ten film w kinie, a w sylwestra pokaże go HBO. To oscarowy hit „Green Book” z genialnymi Mahershalą Alim i Viggo Mortensenem.  Rozsiądźcie się wygodnie przed ekranem o 19:30 i spędźcie dwie godziny z tym doborowym towarzystwie. Lubicie niespodzianki? HBO jak zwykle przygotowało noworoczny tajemniczy seans. Co to będzie? Przekonacie się o 21:40. W zeszłym roku była to produkcja „Liga Sprawiedliwości”.

Zobacz także: Najpopularniejsze seriale i filmy Netflixa 2019 roku. Te tytuły warto nadrobić!