North West, czyli najstarsza córka Kim Kardashian i Kanye'ego West, słynie z tego, że jest wierną kopią swojego ojca. 10-latka od najmłodszych lat otwarcie i bardzo szczerze wyraża swojego zdanie i nie ma zwyczaju owijania w bawełnę. Przykład bezwzględnej szczerości dziewczynki zobaczyliśmy i zobaczyłyśmy w najnowszym odcinku „The Kardashian”, który pokazał kulisy przygotowań celebrytki do tegorocznej Met Gali.

North West o stylizacji Kim Kardashian podczas Met Gali 2023: „Wygląda tanio”

North West nie zostawiła na swojej mamie suchej nitki. 10-latka stała się hitem w sieci po emisji ostatniego odcinka „The Kardashian”, w którym North otwarcie i bez pardonu krytykuje stylizację Kim na Met Galę 2023. Dziewczynka uczestniczyła w ostatnich przymiarkach mamy z dyrektorem kreatywnym Schiaparelli, Danielem Roseberrym, na noc przed galą. W perłach jest zdecydowanie za dużo luk – stwierdziła North o sukni uszytej z 50 000 pereł słodkowodnych – Wyglądasz, jakbyś była Hawajką w podartej sukience. Następnie North powiedziała mamie, że perły wydają się „fałszywe”.

Podobają mi się perły, tylko nie podoba mi się, że wyglądają, jakby były ze sklepu wszystko za dolara – stwierdziła West.

Roseberry stwierdzył, że krytyka North była jego najgorszym koszmarem, który się urzeczywistnił. Z komentarzy córki nic nie robiła sobie jednak Kim Kardashian, która uważa, że 10-latka jest nową Joan Rivers (aktorką, która prowadziła program „Fashion Police”, gdzie oceniała stylizacje gwiazd). 

North chce jedynie oceniać ludzkie stroje i uwielbia krytykować. Naprawdę nie da się brać na poważnie takich komentarzy ze strony 10-latki. Nigdy więc nie biorę tego do siebie, choć czasem jest mi przykro.

North West o byłym chłopaku mamy: „Nienawidzę go”

Założycielka marki Skims nie była jednak jedyną osobą, która padła krytyce North. Oglądając transmisję na żywo z czerwonego dywanu wraz ze stylistką Kim, Dani Levi i jej kuzynką Penelopą, nikt nie był bezpieczny przed zjadliwymi komentarzami 10-latki – zwłaszcza były chłopak jej mamy, Pete Davidson

Nienawidzę go. Idziesz na Galę Met, Pete. Nie na stację benzynową – powiedziała o jego powściągliwym wyglądzie.