Kim Kardashian i North West tworzą jeden z bardziej uroczych duetów w show-biznesie. Celebrytka i jej najstarsza córka często dzielą się wspólnymi zdjęciami i filmikami w mediach społecznościowych. Na TikToku powstało nawet specjalne konto o nazwie @kimandnorth, gdzie dziewczyny publikują śmieszne filmiki. Tym razem North postanowiła zażartować sobie ze swojej mamy i zrobić jej pranka. Zobaczcie, jaki miała pomysł i jak zareagowała Kim.

North West prankuje Kim Kardashian na TikToku

Wczoraj w aplikacji pojawiło się krótkie wideo, w którym North udaje, że goli Kim Kardashian brwi. Ten filtr z nieprawdziwymi brwiami jest taki śmieszny – napisała 9-latka. North pokazała w filmiku, jak idzie z różową golarką do twarzy, a później „goli” swojej śpiącej mamie brwi. Oczywiście nic takiego się nie wydarzyło. Dziewczynka tylko udawała, robiąc podobne do golenia ruchy nad brwiami Kardashianki.

Gdy 42-latka obudziła się, jej córka pokazała jej twarz z nałożonym filtrem cienkich brwi. Wyglądało to w ten sposób, jakby Kim naprawdę miała zgolone włoski. Zresztą zobaczcie sami.

@kimandnorth

The fake eyebrows filter that’s so funny ha ha

♬ original sound - Kim and North

North, to nie jest śmieszne – słyszymy pod koniec wideo. Jednak 9-latka myślała oczywiście inaczej.

North West coraz bardziej interesuje się makijażem

Pomimo tak młodego wieku, córka Kanyego Westa i celebrytki bardzo lubi malować innych. Mało tego, jest w tym naprawdę dobra, co udowodniła już parę razy. W zeszłym miesiącu dziewczynka przemieniła swoja mamę w Grincha, a jeszcze wcześniej w minionka. Wszystko udokumentowane zostało oczywiście na ich wspólnym profilu na TikToku. Oprócz charakteryzacji skupiających się na fikcyjnych bohaterach, North lubi także bawić się „efektami specjalnymi”, takimi jak krew czy rany.

Jest w tym tak dobra, że gdy postanowiłam wynająć dom w to lato, to zrobiła mi pranka. Pomalowała siebie i Chicago, ale też sprawiła, że cały pokój wyglądał jakby stała się tam jakaś scena zbrodni – wyznała Kim magazynowi „Allure”. Jak widać, prank North ze zgolonymi brwiami nie był pierwszym i przypuszczamy, że nie ostatnim. A my prawdopodobnie będziemy mogły i mogli oglądać wszystko na TikToku,  no bo gdzie indziej.