Marka Intimissimi wypuszcza na rynek ekologiczną kolekcję bielizny

Staracie się kupować wyłącznie ubrania z ekologicznych tkanin, nie wiecie jednak, gdzie kupić taką bieliznę? Podpowiadamy – w Intimissimi! Popularna marka bieliźniarska właśnie wypuściła na rynek ekologiczną kolekcję bielizny „Green Collection”. I wiemy, co w niej znajdziecie. Ekologiczną bieliznę Intimissimi mamy przyjemność zaprezentować wam jako pierwsi!

Jak dobrać biustonosz. Podpowiadamy, jak dopasować stanik >>>

Na „Green Collection” składają się dwie linie bielizny. W pierwszej z nich, nazwanej „The Garden Fairy”, znajdziecie body, majtki i stanikiz miękkiej koronki QNova® by Fulgar –w przepięknym, i ultramodnym w tym sezonie, miętowym odcieniu. Ta bielizna będzie idealna na co dzień. 

Druga linia –„Rare Beauty – sprawdzi się na specjalne okazje. Uszyta jest bowiem z koronki i jedwabiu, a znajdziecie w niej nie tylko biustonosze i brazyliany, ale i pas do pończoch. W kolekcji znajdują się także ubrania do spania, a także dzianiny – z modalu i bambusa. A wszystko to z przyjaznych środowisku, certyfikowanych tkanin. Przykłady? Koronka, z której uszyto bieliznę zrobiona jest z przędzy z recyklingu, jedwab, certyfikowany przez Bluesign® pochodzi z produkcji, mającej na celu poprawę efektywności środowiskowej, a bambus, z której uszyto odzież nocną pochodzi ze zrównoważonych upraw. Szczegółowe informacje znajdziecie zresztą na metkach bielizny z „Green Collection”. Twarzą kolekcji została ulubiona modelka marki, Irina Shayk, i to właśnie ją można zobaczyć na zdjęciach lookbookowych ekologicznej kolekcji bielizny Intimissimi.

Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw, czyli nowa kampania Intimissimi, inspirowana „Seksem w wielkim mieście” >>>

Intimissimi będzie sadzić drzewa!

Ale to nie koniec proekologicznych działań marki. Intimissimi zawarło umowę z działającą od 2010 roku fundacją Treedom, która zajmuje się zalesianiem świata. Dotychczas posadzono już ponad 900 000 drzew, które rosną w Afryce, Ameryce Południowej, Azji i we Włoszech. Teraz będzie ich jeszcze więcej, bo marka Intimissimi zobowiązała się do posadzenia kolejnych 20 000 drzew (w różnych częściach świata). I to właśnie wy możecie się do tego przyczynić! Klienci Intimissimi, którzy w marcu dokonają zakupów na kwotę powyżej 400 złotych, zarówno stacjonarnie jak i online, otrzymają prezent w postaci drzewka – którego położenie geograficzne oraz zdjęcie, dostępne będzie online. Na bieżąco będzie można także śledzić, jak się rozwija. Ekstra! Akcja potrwa od 6 do 15 marca 2020 roku. Mogą w niej wziąć udział członkowie programu lojalnościowego „My Intimissimi”.

 

Zobacz także: