Przyciemnione, pełne złoceń wnętrza weneckiej willi, piękna muzyka klasyczna. No i oczywiście półnagi Leto w otoczeniu atrakcyjnych modelek. Jesteśmy na TAK!

Między artystami w ciągu rocznej współpracy rozwinęła się wielka przyjaźń. Jak mówi Leto: "Alessandro jest jedną z niewielu osób, których wizja artystyczna do mnie przemawia, dlatego zgodziłem się być częścią tego projektu". 

Najnowsza kampania "Gucci Guilty" łączy w sobie żeński i męski świat. Alessandro Michele w jednym z najnowszych wywiadów wyznał, że jest to jego najnowszy zamysł, którego będzie się uparcie trzymał. "Chce wyciągnąć zmysłowość i intymność z nieoczekiwanych miejsc, z którymi marka nigdy nie była kojarzona". 

Zamazanie tych granic nie jest niczym nowym w świecie mody. Powstaje coraz więcej projektów, których owocem jest produkt uniseks. Nic dziwnego, że Michele zdecydował się na współpracę z aktorem, który znany jest ze swoich odważnych, genderowych ról. Nagrodzony Oscarem za rolę damską w filmie "Witaj w klubie", Leto otwarcie przyznaje się do używania kobiecych kosmetyków na planie filmowym i w życiu codziennym.