Kilka lat temu na punkcie torebek od Zosi Chylak oszalały redaktorki mody i popularne influencerki w Polsce. Chwilę później o rodzimej projektantce usłyszał cały świat. Do grona fanek jej projektów należą m.in. Alexa Chung i Lucy Boynton. Właśnie dlatego przez długi czas zdobycie torebek o charakterystycznym – bardzo minimalistycznym, a zarazem eleganckim designie graniczyło z cudem – na listy oczekujących wpisało się aż 15 tysięcy osób. Na szczęście poszczególne projekty co jakiś czas wracają na stronę internetową i do butiku przy ulicy Koszykowej w Warszawie. Zosia Chylak pracuje też nad nowymi kolekcjami, które systematycznie prezentuje swoim fanom. Dziś do sprzedaży trafiły nowa kolekcja z minimalistycznym logo Chylak. Co znajdziemy wśród projektów?

Nowa kolekcja Chylak już w sprzedaży! Marka wprowadza nowy kolor – będziecie zachwycone

Oglądając nowe torebki od Zosi Chylak, mamy wrażenie, że projektantka dosłownie bawi się dobrze znanymi nam projektami i wprowadza kolejne – zaskakujące, ale i zachwycające rozwiązania. W kolekcji nr 11 znajdziemy m.in. legendarną torebkę Półksiężyc. Jednak tym razem została ona wykonana z błyszczącej skóry w odcieniach czerni oraz karmelu. W sezonie wiosna-lato 2020 marka wprowadza nowy kolor. Wśród najświeższych propozycji możemy zobaczyć kilka białych torebek. Wzór, którym zostały ozdobione, przypomina strusie pióra. Możecie się więc domyślać, że prezentują się niezwykle szykownie. Zdjęcia wszystkich projektów z nowej kampanii znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

5 torebek polskich marek, które uwielbiają redaktorki mody >>>

Warto również wspomnieć o nowej kampanii Chylak, która została zrealizowana w Zakopanem, a konkretnie w zabytkowej willi „Pod Jedlami”. Została ona zaprojektowana pod koniec XIX w. przez Stanisława Witkiewicza. Wnętrza zostały zachowane niemalże w całości, przez co panuje tam wyjątkowy klimat. Co więcej, świetnie komponuje się on z klasycznymi torebkami rodzimego brandu. Za zdjęcia z kampanii odpowiedzialny jest Stanisław Boniecki. Natomiast jej twarzą została Nigina Sharipova.