Chociaż obecnie za oknami mamy zimę, to myślami jesteśmy już tam, gdzie jest ciepło. Chyba wszystkie nie możemy doczekać się wiosny, noszenia zwiewnych sukienek, jeansowych oversize’owych kurtek i spodni z wysokim stanem. Jeśli mowa o jeansie, to jedną z naszych ulubionych marek, o której śmiało można powiedzieć, że jest kultowa, jest Levi’s. Nowa kolekcja amerykańskiego brandu na wiosnę-lato 2021 sprawiła, że jeszcze bardziej zatęskniłyśmy za wiosennym sezonem. Co Levi’s przygotował na nadchodzące miesiące?

Nowa kolekcja Levi’s Loose Fit sprawi, że jeszcze bardziej nie będziecie mogły doczekać się wiosny. To hołd dla lat 2000.

Najnowsza kolekcja Levi’s Loose Fit na wiosnę-lato 2021 to nawiązanie do DNA marki, a także hołd dla lat 2000. Trendy sprzed 20 lat wracają jak boomerang, a rzeczy, które jeszcze do niedawna wydawały nam się obciachem, dzisiaj są ultra modne. Pamiętacie model High Loose, czyli jeansy z wysokim stanem i szeroką nogawką, które Levi’s wprowadził do sprzedaży w tym roku i które skradły serca influencerek oraz redaktorek? W nadchodzącym sezonie marka poszerza ofertę i wypuszcza nowe modele, które świetnie łączą  styl retro z nowoczesnością. Nowym modelem jest Tailored High Loose, różniący się od pierwowzoru plisą, nadającą wyrazistości jeansom. W kolekcji wiosna-lato znalazły się również spodnie w stylu cargo o średnim stanie i ze zwężaną nogawką, które królują w modzie ulicznej i mają streestyle’owy sznyt. Oprócz tego nowa kolekcja to spodnie Loose Straight ze średnim stanem i prostą obszerną nogawką oraz model Loose Taper podkreśla sylwetkę dzięki wciętej linii talii, która następnie przechodzi w luźną, zwężaną nogawkę, a także spodenki Loose Fit Shorts, w których stan jest jeszcze wyższy, a nogawki stają się coraz szersze i luźniejsze. 

Nowa ciałopozytywna kampania Levi’s. W takim kierunku powinny iść dzisiaj wszystkie marki! >>>

Najlepsze w nowej kolekcji Levi’s jest to, że została wyprodukowana z ekologicznych materiałów: bawełny konopnej (uprawa konopii wymaga mniej wody, substancji chemicznych i ziemi niż uprawa bawełny) oraz materiału Tencel, który jest tkaniną, stworzoną z recyklingowanej masy drzewnej. To udowadnia, że marka stawia na zrównoważony rozwój. W galerii powyżej znajdziecie kampanię Levi’s Loose Fit na wiosnę-lato 2021.