Kolekcja wiosna-lato Tous: granica między snem i jawą

Niebanalne projekty biżuterii, torebek, zegarków i akcesoriów - w kolekcji SS'23 Tous znajdzie się coś dla każdego. Nic więc dziwnego, że na warszawskim evencie, podczas którego odbyła się oficjalna prezentacja nowej kolekcji, pojawiło się wielu gości, którzy cenią sobie przede wszystkim oryginalność i dobry styl. 

Materiały prasowe

Motyw przewodni najnowszej kolekcji Tous? Dare to dream! A dokładniej - marzenia senne i ludzkie pragnienia. Czy można nadać im konkretny kształt? Okazuje się, że tak. Hiszpańska marka podjęła się tego zadania, a efekty finalne zapierają dech w piersiach. Te projekty są energetyczne, surrealistyczne, marzycielskie, lekkie i oryginalne. Zresztą, sami zobaczcie. 

Materiały prasowe

Temat snu to prawdziwie magiczna sfera. Chwila, kiedy dwa światy - imaginacji i rzeczywisty - przenikają się, jest niezwykłym zjawiskiem. To właśnie ten nadzwyczajny moment stał się inspiracją do stworzenia nowej kampanii marki Tous. Zarówno biżuterii, jak i zegarków, torebek czy innych akcesoriów.

Materiały prasowe

I choć cała koncepcja kolekcji Tous Dare do dream bazuje na surrealistycznych kształtach i abstrakcyjnych figurach, łagodne linie i delikatne krzywizny biżuterii równolegle przywodzą na myśl chwile ukojenia, relaksu czy refleksji. Mimo odważnych form, nie znajdziemy tutaj zbędnego przepychu. Motywem przewodnim jest ponadczasowy minimalizm, czyli DNA marki. 

Zobacz także:

Materiały prasowe

Masywne kolczyki, nausznice, bransoletki i pierścionki z linii Tabit ze złota oraz srebra Vermeil to synonim tęsknoty za rzeczywistością pełną (nie?)skrywanych marzeń. W nowej kolekcji Tous znajdziemy także reinterpretacje ikonicznych symbolów marki: serca, motyla, kwiatka i słynnego misia Tous. Ich formy zostały jednak delikatnie zmienione. Te ikony znalazły się na pierścionkach, kolczykach i naszyjnikach ze srebra Vermeil. 

Materiały prasowe

A co z akcesoriami? Są uniwersalne, ale z charakterem. Kolorowe torby, torebki, portfele, portmonetki, kosmetyczki czy opaski na głowę Maar (z dekoracyjnymi marszczeniami) stanowią genialne dopełnienie wyrazistej biżuterii Tous. W tej letniej kolekcji znajdziesz również piękne spinki, zawieszki, czapki z daszkiem, T-shirty, bluzy czy okulary. 

Materiały prasowe

Prezentacja najnowszej kolekcji Tous: relacja z wydarzenia [wideo]

Na evencie promocyjnym Tous, który odbył się 9 marca w Warszawie, nie mogło oczywiście zabraknąć ambasadorek marki - Julii Maffashion Kuczyńskiej oraz Roxany Węgiel.

AKPA

Tous się kojarzy z misiami, ale jak się okazuje, to są nie tylko misie. To jest biżuteria awangardowa, odważna, kobieca, bardzo modowa, więc każdy tutaj znajdzie coś dla siebie - twierdzi Maffashion. 

AKPA

A co o biżuterii Tous sądzi Roxana Węgiel?

Jest kobieca, zwiewna, eteryczna, aczkolwiek wszystko to jest połączone z taką nowoczesnością. 

Najnowsze projekty z wiosenno-letniej kolekcji Tous tego dnia podziwiały także m.in. Natalia Klimas, Lara Gessler, Agnieszka Grzelak, Maja Sablewska, Margaret, Aleksandra Grzymska, Malwina Wędzikowska, Iga Kreft Michalina Murawska czy Marta Zawiślańska.

AKPA

Zobacz wideo z tego niezwykłego wydarzenia i poczuj energię, która nam wówczas towarzyszyła!

 

Nie warto usypiać cząstki swojego wewnętrznego marzyciela - z odwagą wyrażaj swój styl! Ponadczasowa, wyrazista biżuteria i oryginalne akcesoria Tous są do tego idealnym narzędziem. 

Materiały prasowe