Gościem Wersow w cyklu „Czy to prawda, że...” był Nowciax. Youtuber wyjawił koleżance z Ekipy wiele informacji ze swojego życia prywatnego. Sprawdź, jakie tematy zostały poruszone podczas rozmowy!

Nowciax, jeden z członków Ekipy, odpowiada na pytania Wersow

Wersow i Nowciax to jedni z członków Ekipy Friza. Weronika Sowa co jakiś czas zamieszcza na swoim kanale nowe wideo z cyklu „Czy to prawda, że...”. Ostatnio na YouTube’a trafiło nagranie, w którym jej gościem był Nowciax. Piotr Nowak, który występuje w internecie pod tym pseudonimem, swoją przygodę na platformie rozpoczął od dodania swojego muzycznego nagrania do #Hot16Challenge2. Nowciax ma także inne talenty, jednym z nich jest fotografia. Właśnie od niej zaczęła się jego współpraca z Ekipą Friza. Początkowo był ich fotografem. Po odejściu Mixera został jednak jej pełnoprawnym członkiem. To właśnie on jest autorem podwodnego zdjęcia Friza, które powstało na potrzeby artykułu w magazynie „Forbes”.

Nowciax ma też własną markę streetwearową. Relab to brand, który przypadnie do gustu fanom i fankom Ekipy. Tym razem za sprawą pytań przygotowanych przez Wersow nie mieliśmy słuchać o zawodowych poczynaniach youtubera, ale o jego życiu prywatnym. Wersow chciała umożliwić obserwatorom i obserwatorkom otrzymanie odpowiedzi dotyczących chociażby spraw sercowych Nowciaxa, o których już od jakiegoś czasu krążyły plotki. Zabawa działała obustronnie, więc ciekawe informacje przekazała także Wersow.

„Czy to prawda, że...” u Wersow – Nowciax o mieszkaniu z Ekipą Friza

„Dlaczego nie mieszkasz w domu Ekipy” – takie pytanie wielokrotnie powtarzało się wśród tych zadawanych przez obserwatorów i obserwatorki.

„Nie lubię was wszystkich” – zażartował Nowciax. „Nie mieszkam w domu Ekipy z jednego prostego względu. Po prostu miałem już swoje mieszkanie w Krakowie, w centrum. Jestem też taką osobą, która mimo tego, że kocham ludzi, lubię być w centrum uwagi i lubię z ludźmi przebywać, to mam takie dni, że nie mogę mieć nikogo dookoła siebie” – kontynuował już na poważnie youtuber.

Doprecyzował też, że spokój i odosobnienie są mu potrzebne podczas procesu twórczego. Przyznał, że nie myśli o swoich projektach cały czas. Może mieć np. dwa dni, podczas których do głowy będą mu wpadać różne pomysły, które będzie zapisywał do późniejszego wykorzystania. Takie dwa dni zdarzają mu się raz na miesiąc lub dwa, więc nie chce, żeby wtedy coś go rozpraszało. Próbuje z nich skorzystać możliwie najwięcej.

„Czy to prawda, że...” u Wersow – Nowciax w związku z Kasią Mikołowicz

„Czy to prawda, że jesteś w związku z Kasią Mikołowicz?” – to także jedno z pytań, które padły podczas wideo Wersow.

„Tak. Jestem” – wyznał od razu Nowciax. „Jakoś tak się wydarzyło, że jesteśmy razem” – kontynuował youtuber.

Nowciax podsumował to tak, że w końcu znalazł osobę, która ma taki sam vibe jak on. Wersow zapytała też, które z nich jest lepszym fotografem.

Zobacz także:

„Uważam, że robimy kompletnie różną robotę. Kasia jest taka, że lubi wyciągać emocje z ludzi… Ja jestem taki, że lubię siedzieć 7 godzin pod wodą. Mam jakieś misje zdjęciowe. Może nie potrafię wyciągnąć emocji z danej osoby, ale staram się zrobić zdjęcie, które będzie zadziwiało w inny sposób” – wybrnął z trudnego pytania Nowciax.