Barbie EXTRA – lalki, które lubią bawić się modą. I manifestować osobowość!

Firma Mattel wprowadziła do sprzedaży Barbie Extra. To najlepiej ubrane lalki w mieście. Mają kolorowe włosy – noszą afro, warkocze albo koczki na czubku głowy, mają różne sylwetki i różne kolory skóry. Co je łączy? Ponad wszystko kochają modę! I za jej pomocą wyrażają siebie. A trzeba przyznać, że charyzmy i charakteru im nie brakuje. Takie właśnie są lalki Barbie Extra – nowość w ofercie tej kultowej marki.

Barbie EXTRA  to dowód, że piękno może mieć wiele twarzy. I że to zewnętrzne nie może przysłaniać tego wewnętrznego. Te lalki, pokazują, że warto mieć pasje, uprawiać sport, kochać zwierzęta. Znają się na trendach, a ich barwną osobowość podkreślają nie mniej barwne stroje. Tym bardziej, że Barbie Extra do mody mają szczególną słabość. I do zabawy nią zachęcają. 

Barbie EXTRA – Jakie lalki można znaleźć w nowej linii marki Mattel?

W kolekcji Barbie EXTRA znajdziecie więc 5 rożnych lalek. Wśród nich zarówno „wysokie” i szczupłe jak i „niższe” o bardziej zaokrąglonych kształtach, o cerze porcelanowej lub śniadej, włosach prostych i kręconych – we wszystkich kolorach tęczy. Takie, które lubią jeansy i sneakersy, jak i takie, które wolą spódniczki z falbankami w stylu glamour oraz szpilki. Kolorowe futerka, bluzki z bufiastymi rękawami, hipsterskie czapki typu beanie, ogromne okulary i... można by wymieniać jeszcze długo. Bo różnorodność jest cool, dlatego pora odważyć się i zamanifestować siebie. Między innymi właśnie za pomocą ubrań i dodatków, które składają się na nasz indywidualny styl.

A ty, którą Barbie EXTRA jesteś? Przekonaj się, zaglądając do naszej galerii (u góry strony), gdzie czekają zdjęcia wszystkich lalek z kolekcji. My jesteśmy pod wrażeniem! Naprawdę są extra!

UWAGA! Teraz możesz wygrać lalkę Barbie EXTRA, voucher na 300 zł oraz kubek Barbie. Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie, który marka Barbie zorganizowała wspólnie z Allegro. Szczegółów konkursu szukaj na Allegro.pl.