Kim jest Sanah?

Sanah, choć jest od niedawna na polskiej scenie muzycznej, to zdążyła już na niej namieszać. Zaliczana jest do wokalistek tzw. nurtu quality pop. Jej muzyka, jak i stylizacje nikogo nie pozostawiają obojętnym. Przede wszystkim jednak podbiła serca słuchaczy i słuchaczek oraz listy przebojów swoją debiutancką płytą Królowa dram, a pochodzące z niej single, takie jak Szampan czy Melodia mają miliony wyświetleń na YouTube.

Debiutancka trasa koncertowa Sanah

Nic zatem dziwnego, że kiedy debiutancka trasa koncertowa artystki została ogłoszona, bilety na koncerty w jej ramach wyprzedały się w kilka godzin. Bez wątpienia dodatkową atrakcją #NoSory Tour jest możliwość wzięcia udziału w spotkaniu typu meet&greet z Sanah.  Każda osoba, która ma bilet z taką opcją, będzie mogła zadać pytania podczas Q&A, jak również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z artystką. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem wokalistki.

#NoSory Tour - debiutancka trasa koncertowa Sanah - nowe lokalizacje

Wobec ogromnego zainteresowania koncertami Sanah w Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku postanowiono poszerzyć trasę o kolejne lokalizacje, a dokładnie o 11, jak i umożliwić zakup dodatkowych biletów na wydarzenia, które się wyprzedały. Jakie miasta odwiedzi jeszcze Sanah w ramach swojej wiosennej trasy koncertowej? 

20 maja - Toruń
22 maja - Łódź
24 maja - Białystok
27 maja - Gorzów Wielkopolski
28 maja - Szczecin
1 czerwca - Radom
2 czerwca - Kraków
3 czerwca - Katowice
4 czerwca - Bielsko-Biała
7 czerwca - Lublin
8 czerwca - Rzeszów
9 czerwca - Warszawa
10 czerwca - Warszawa
11 czerwca - Gdańsk
18 czerwca - Wrocław
23 czerwca - Bydgoszcz
24 czerwca - Poznań
25 czerwca - Częstochowa
 

Spieszcie się z zakupami biletów!

fot. materiały prasowe

Organizatorzy podkreślają, że każdy z koncertów odbędzie się zgodnie z aktualnymi zasadami reżimu sanitarnego. 

Zobacz także: