GLAMOUR Sound On to cykl podcastów z ciekawymi osobami ze świata muzyki. Znajdziecie je na Spotify. Rozmawiałyśmy już z Pauliną Przybysz, Bovską, zespołem Kacperczyk, Sebastianem Fabijańskim, Rosalie. oraz Gverillą. W kolejnej odsłonie przeprowadziłyśmy wywiad z Sanah, czyli z Zuzanną Jurczak, która jest jedną z najciekawszych artystek młodego pokolenia. Sanah szturmem podbiła serca słuchaczy, o czym świadczy m.in. liczba wyświetleń na YouTube. Singiel „Szampan” z jej pierwszej płyty „Królowa dram”, która ukazała się w maju, ma ponad 39 milionów odsłon. Z resztą kolejne piosenki depczą mu po piętach! 

Sanah wydała płytę „Królowa dram” na początku maja, chociaż już wcześniej mogliśmy usłyszeć jej utwory, takie jak m.in. hitowy „Szampan”. Premiera debiutanckiego albumu odbyła się w czasie pandemii koronawirusa, zapytałyśmy więc Sanah o to, jak to wyglądało. Nie obyło się oczywiście bez pytania o zaplanowane koncerty. Zuzia zaczyna powoli występy, ma za sobą koncert w Warszawie i w Krakowie, a już niedługo – 23 lipca – zagra aż dwa koncerty jednego dnia w stolicy w ramach wydarzenia Lato na Pradze! Bilety na koncerty Sanah wyprzedały się w kilka minut! Podpytałyśmy artystkę o to, jakie emocje towarzyszą jej na scenie i jak wyglądały te pierwsze występy. Zuzia wspomniała także swoje pierwsze występy „do kotleta” i zdradziła nam, dlaczego je lubiła!

Sanah ma rzeszę wiernych fanów, a wśród nich jest Dawid Podsiadło, który podczas swojej trasy koncertowej śpiewał utwór „Cząstka”. W jakich okolicznościach Zuzia dowiedziała się o tym, że artysta jest jej fanem? To również zdradziła nam w wywiadzie GLAMOUR Sound On! Wiąże się z tym bardzo ciekawa historia, dlatego koniecznie posłuchajcie podcastu na Spotify.

Paulina Przybysz w kolejnej odsłonie podcastu GLAMOUR Sound On [WYWIAD] >>>

Sanah ujęła słuchaczy nie tylko swoim głosem i kompozycjami, ale również oryginalnymi tekstami, z którymi utożsamia się wiele osób. Zapytałyśmy Sanah o to, czy spodziewała się, że jej fani odnajdą w tych tekstach siebie. W jednym z wywiadów artystka wyjaśniła, że pisanie pomaga jej uporać się z sytuacjami, które ją spotykają. Zadałyśmy również pytania od fanów w ramach szybkiego Q&A. Nasi czytelnicy zapytali Sanah o drugą płytę, możliwość zdobycia autografu po koncercie i o inne rzeczy – koniecznie przesłuchajcie podcast GLAMOUR Sound On.