Glamour.pl rusza z pierwszym cyklem podcastów, których możecie słuchać na Spotify, a wkrótce - mamy taką nadzieję - na innych platformach streamingowych. GLAMOUR Sound On to cykl rozmów z ciekawymi osobami ze świata muzyki, który prowadzą redaktorki serwisu, Joanna Twaróg i Aleksandra Jóźwiak. Rozmawiamy z artystami, ale nie tylko. Chcemy, żebyście Wy - nasi czytelnicy - byli częścią naszych podcastów. Każdy podcast zakończymy Q&A i pytaniami od Was, które możecie zadawać na naszym Instagram Stories przed każdym nagraniem. Pierwszym gościem podcastu GLAMOUR Sound On jest Rosalie., z którą spotkałyśmy się z okazji nadchodzącej premiery jej drugiego albumu „IDeal”.

6 najlepszych podcastów dla dziewczyn >>>

Rosalie zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej dwa lata temu, wydając album „Flashback”, który zdobył uznanie krytyków, a także rzeszy słuchaczy. Okrzyknięto ją wtedy nadzieją polskiej muzyki. Rzeczywiście, trudno znaleźć na rodzimym podwórku kogoś podobnego do niej. Rosalie. ma niesamowitą barwę głosu i warsztat, nieszablonowe teksty i łączy różne gatunki muzyczne - m.in. r&b, hip-hop, elektronikę - w sposób harmonijny, energetyzujący, zmysłowy. Nie mogłyśmy wybrać lepszego gościa do rozpoczęcia cyklu muzycznych podcastów.

„IDeal to próba dążenia do ideału, którego tak naprawdę nie ma. Jeśli chodzi o klimat, to bardzo zależało mi na tym, żeby ta płyta była żwawsza”, powiedziała o nowej płycie Rosalie. Jaka jest dokładnie i w całej okazałości - tego dowiemy się już jutro, w dniu premiery drugiego albumu artystki. Rozmawiałyśmy też o muzycznych inspiracjach, pisaniu nowych piosenek, osobistych do bólu utworach i o tym, jaką odpowiedzialność niesie wydanie drugiej płyty. Zapytałyśmy artystkę o to, czy zawsze była pewną siebie kobietą i dlaczego tak ważne jest dla niej pokazywanie się w mediach społecznościowych bez makijażu. Zapraszamy Was do przesłuchania pierwszego odcinka GLAMOUR Sound On z Rosalie.!