Już za 5 dni premiera nowego zapachu sygnowanego inicjałami Kim Kardashian West. Co do nut zapachowych – celebrytka zdradziła tylko, że będzie on pachnieć... złotem, ale z pewnością nie będzie to jedyna niespodzianka. Tę największą zwiastują jej nagie zdjęcia, które pojawiły się na Instagramie. Celebrytka w komentarzach postanowiła wyjaśnić, o co dokładnie chodzi:

Zrobiliśmy odlew mojego ciała – takiego kształtu będzie nowy flakon moich perfum - tłumaczy Kim. 

Czy można wymyślić lepszy sposób na reklamę swego produktu? Naga sesja bije po oczach ze wszystkich profili gwiazdy, można się więc spodziewać, że dotarła do wszystkich zainteresowanych, a nawet dalej – to bardziej niż pewne, że wielu skusi się na perfumy ze względu na samą butelkę.

ZOBACZ TAKŻE: Kardashianki zamykają swoje sklepy! >>>

Kim rozbudzała ciekawość stopniowo – najpierw opublikowała ujęcie swojej talii, następnie nagiego ciała pokrytego kremem tuż przed wykonaniem odlewu, a dalej zbliżenie na biust, który kokietująco skrywa dłonią.

Najnowszy zapach dedykowany jest kobietom, ale celebrytka zapowiedziała, że wkrótce przygotuje pozycję, która spodoba się także męskiej części jej publiki, a więc uniseksowy zapach.  

Jak obstawiacie, ile czasu potrzeba by wyprzedał się cały drop perfum Kim Kardashian w butelce o kształcie naśladującym jej krągłości?

ZOBACZ TAKŻE: Kim Kardashian ma obsesję na punkcie tego tuszu do rzęs. Kupicie go za niecałe 20 zł! >>>