Największymi bohaterami w każdej szafie są najprostsze modele, które świetnie wyglądają w każdym sezonie. Uniwersalna kolorystyka i ponadczasowe fasony po prostu są bezkonkurencyjne. Nawet jeżeli w danym sezonie stracimy głowę dla jakiegoś hitu z wybiegów, to i tak ostatecznie nie będzie miał szans w starciu z ulubionym klasykiem. W naszych szafach jest przynajmniej 5 takich ubrań, po które sięgamy w każdym sezonie. Jeżeli jeszcze nie odkryłaś mocy płynącej z basiców, to każdy z nich szybko udowodni, że warto na nich polegać, bo nigdy nie zawodzą.

Bezkonkurencyjny basic – Beżowy sweter

Miękki sweter, który nie gryzie to ubranie, które można polubić. Jeżeli przy okazji ma uniwersalny kolor, który pasuje do wszystkiego i prosty fason, który tylko zwiększa szansę, że będzie wyglądał świetnie w duecie z każdą rzeczą z naszej szafy, to maluje nam się przepis na sukces. Z tego powodu do naszych ulubieńców zaliczamy beżowe pulowery. Minimalistyczny sweter wkładany przez głowę w połączeniu z tym kolorem zawsze wygląda świetnie. Nie ma znaczenia, czy wybierzemy ciemny beż, który wręcz przechodzi w brąz, czy jasny, któremu bliżej do kremu. Każdy z nich będzie zachwycał za każdym razem niezależnie od kolorów i fasonów, które są lansowane na dany sezon.

 

 

Bezkonkurencyjny basic – Czarna marynarka

Na liście ubrań, bez których nie wyobrażamy sobie naszych szaf, jest także czarna marynarka. Ten nieśmiertelny kolor sprawi, że niezależnie od fasonu i materiału, ten element garderoby zawsze będzie na czasie. Czarne marynarki chętnie nosimy w kompletach. Garnitur lub garsonka to zawsze ciekawa opcja, więc warto mieć przynajmniej po jednym zestawie, który uratuje sytuację w dni, kiedy nie mamy czasu, pomysłu lub chęci na przygotowanie stylizacji. Na tym jednak nie koniec. Marynarkę w czarnym kolorze można dopasować do wielu innych rzeczy. Świetnie prezentuje się z ulubioną parą jeansów, dowolną spódnicą lub innym dołem. Tak naprawdę w tym przypadku nic nas nie ogranicza.

 

 

Zobacz także:

Bezkonkurencyjny basic – Mała czarna

Mała czarna to nie tylko model z listy ulubionych sukienek Francuzek. To międzynarodowy przebój, który ma nad innymi ogromną przewagę. Sukienka określana jako mała czarna nie ma konkretnej definicji. Dzięki temu dla każdego może znaczyć coś innego. Jak będzie wyglądał ten basic w twoim wydaniu? To zależy wyłącznie od ciebie. Może to być prosta sukienka na ramiączkach, np. slip dres lub model z dzianiny. Nic nie stoi też na przeszkodzie, żebyś pod pojęciem małej czarnej widziała koszulową sukienkę z kołnierzykiem. Chodzi po prostu o maksymalne dopasowanie jej do własnego stylu. Wtedy kupiona sukienka faktycznie będzie służyć latami i nigdy się nie zestarzeje.

 

 

Bezkonkurencyjny basic – Biała koszula

Biała koszula to basic, który można nosić od rana do wieczora, na co dzień i na szczególne okazje, w wersji eleganckiej albo casualowej. Potencjał drzemiący w tym ubraniu jest tak ogromny, że pomysły raczej nigdy się nie skończą. Z jednej strony biała koszula kojarzona jest z formalnym uniformem, ale wcale nie trzeba się trzymać jej sztywnego wizerunku. Rozpięta może być noszona nie tylko na crop top do jeansów, ale nawet na kostium kąpielowy. Nikt też nie zabrania łączenia jej ze spodniami od dresu, legginsami i innymi dołami, które ma się już w swoich szafach. Jeżeli szukasz ubrania, które zawsze świetnie wygląda i daje niemal nieograniczone możliwości, to właśnie znalazłaś.

 

 

Bezkonkurencyjny basic – Szerokie jeansy

Basiki to także spodnie. Ciężko wskazać te najlepsze, bo duży potencjał drzemie w wielu parach, ale ostatecznie zdecydowaliśmy na szerokie jeansy. Dzwony, rurki i szwedy to modele, które przychodzą i odchodzą. Spodnie z prostymi i szerokimi nogawkami są za to z nami nieustannie. Luźny fason zawsze dodaje swobody całej stylizacji. Do tego nie sprawia problemu przy łączeniu go z innymi ubraniami. Można do niego dobrać dopasowany crop top lub koszulę oversize. Wybór zawsze zależy od nas, naszego stylu i kreatywności.