Jeśli wy też od zawsze kibicowałyście i kibicowaliście związkowi Iriny Shayk i Bradleya Coopera, z pewnością ucieszy was ich najnowsze zdjęcie, które topmodelka opublikowała przed kilkoma godzinami na swoim Instagramie. Wyjątkowo nie ma na nim córeczki pary, 5-letniej dziś Lei de Seine Shayk Cooper, są za to jej słynni rodzice. Którzy nie dość, że wyglądają na bardzo, bardzo szczęśliwych, są jeszcze w połowie rozebrani. To ostatnie jest zresztą w pełni zrozumiałe – zdjęcie, będące jednym z kilku w udostępnionej przez modelkę galerii, powstało na wakacjach, które najwyraźniej Irina Shayk i Bradley Cooper  postanowili spędzić razem. Czy zrobili to wyłącznie „dla dobra córeczki”? Nie jesteśmy tacy pewni. Wydaje nam się raczej, że w plotkach o tym, że aktor i top modelka ostatecznie wrócili do siebie, kryje się więcej niż tylko ziarenko prawdy.

Wspólne zdjęcie Iriny Shayk i Bradleya Coopera to dowód na to, że wrócili do siebie?

„OMG Bradley!”, „To Bradley Cooper czy tylko moje pobożne życzenia?”, „Znowu razem?” – to właśnie takie komentarze pojawiły się pod galerią zdjęć, które Irina Shayk opublikowała właśnie na swoim Instagramie. I rzeczywiście, na jednym z nich (trzecim w galerii) rzeczywiście jest Bradley. Co widać od razu, gdy tylko oderwiemy wzrok od nagiego torsu aktora i spojrzymy na twarz. No cóż, niewątpliwie jest na czym zawiesić oko, bo sporo ciała odsłania także Irina. Oboje ubrani są bowiem w stroje kąpielowe. On w skąpe szorty do pływania, ona w bikini, na które założyła ażurową siatkową spódnicę. Zarówno aktor, jak i topmodelka szeroko się uśmiechają i są do siebie delikatnie przytuleni (nie wiadomo też do końca, gdzie trzyma rękę Irina – no cóż, możemy się tylko domyślać). Najlepiej zresztą zobaczcie same i sami, bo zdjęcie czeka w naszej galerii. Spodoba wam się (i pozostałe również), jeśli jesteście nie tylko fankami i fanami Iriny i Bradleya, ale i... świnek. Wygląda bowiem na to, że gwiazdorska para – wspólnie ze swoją małą córeczką, której nogi także widać na jednym ze zdjęć – wybrała się na położoną przy plaży specjalną farmę, w której zwierzęta mają jak w raju (dosłownie!) – wygrzewają się na piasku, kąpią w morzu i odpoczywają w cieniu drzew. 

Wspólne zdjęcie Iriny Shayk i Bradleya Coopera nie jest zresztą jedynym, które wskazuje, że para może być znowu razem. W galerii jest bowiem także fotka, na której topmodelka wyleguje się na plaży w środku narysowanego na piasku ogromnego serca. Naszym zdaniem to znak, że naprawdę może być coś na rzeczy. 

Irina Shayk i Bradley Cooper – burzliwa historia związku

Choć Irina Shayk i Bradley Cooper nigdy nie zdecydowali się na ślub, przez lata tworzyli naprawdę udany związek. Jego owocem jest córeczka – Lea de Seine Shayk Cooper, która przyszła na świat 21 marca 2017 roku. Dla której oboje rodzice totalnie stracili zresztą głowę. To właśnie dla jej dobra postanowili, że pomimo rozstania, do którego doszło z powodu domniemanego romansu aktora z Lady Gagą na planie reżyserowanego przez niego filmu „Narodziny gwiazdy”, pozostaną przyjaciółmi. Postanowili także zamieszkać blisko siebie i po równo dzielić się obowiązkami (i przyjemnościami) związanymi z opieką nad małą. Wielokrotnie widywano ich też całą trójką, bo sporo czasu spędzają razem – spacerując i korzystając z różnych atrakcji, takich jak place zabaw czy wesołe miasteczka. Czy wspólne wakacje są „tylko” jedną z takich aktywności? Wydaje nam się, że chodzi jednak o coś więcej. Tym bardziej, że od jakiegoś już czasu coraz głośniej mówi się, że Irina Shayk i Bradley Cooper postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę i znów są razem. Ile w tym prawdy? Czas pokaże. Trzymamy jednak kciuki!