Pomadka zamiast różu do policzków - patent, który jakiś czas temu pobił TikToka, powraca ze zdwojoną siłą. Tym razem dziewczyny sięgają jednak nie tylko po kolorowe klasyki. Coraz więcej fanek naturalnego make-upu wybiera możliwie najtańszą opcję, którą jest znana pomadka ochronna za 8 zł z drogerii. Gen Z nadało jej zupełnie nowy wymiar i jesteśmy nim absolutnie zachwycone. Co to za cudo?

Pomadka z drogerii za 8 zł, która daje taki sam efekt, jak róż Rare Beauty

TikTok to kopalnia makijażowych trików. I chociaż czasami mamy wrażenie, że niektóre są totalnymi niewypałami, to w większości przypadków dziewczyny dzielą się na popularnej platformie naprawdę genialnymi patentami. 

To właśnie dzięki TikTokowi używanie pomadki zamiast różu do policzków wróciło do łask. Wszystko za sprawą okrycia, że superpopularna pomadka ochronna Nivea Cherry Shine daje bardzo podobny efekt do tego, który gwarantuje hitowy róż Rare Beauty

How does it work? Wystarczy czystym palcem lub gąbeczką zaaplikować pomadkę na policzki.

Tak robią to dziewczyny na TikToku:

@matuszewskaklaudi Cute #rozdopoliczkow #nivea #makijaz #pomadkadoust #makeup ♬ It's Corn - Tariq & The Gregory Brothers & Recess Therapy

Tak też tak robię z tą pomadką, Efekt jak superdrogi Grateful od Rare, Robię dokładnie to samo tylko z pomadką z Isany, Bell za 12 zł też jest super - piszą fanki metody w komentarzach pod filmikami z viralową pomadką.

Zamienniki różu Rare Beauty

Lekki, nadający przepiękny długotrwały efekt róż w płynie Rare Beauty to niekwestionowany hit internetu. Kosztuje 125 zł, dlatego każdy jego zamiennik jest na wagę złota. Jeśli więc niekoniecznie odpowiada wam patent z pomadką, sięgnijcie te sprawdzone drogeryjne zamienniki – Róż w Płynie Velour Cheek&Lip, Eveline (ok. 20 zł) lub Róż do Policzków w Kremie Creamy Cheeks, Hean (ok. 25 zł).