TVN ogłosił, kto zastąpi Agustina Egurrolę w roli jurora „Mam talent”

W ostatnim czasie Agustin Egurrola zaskoczył nas i to aż dwukrotnie. Po pierwsze, wziął sekretny ślub, który udało mu się utrzymać w tajemnicy kilka miesięcy. Po drugie, choć latami zasiadał w jury programu TVN-u „Mam Talent” przeszedł do Telewizji Polskiej, by w podobnej roli występować w konkurencyjnym programie „Dance Dance Dance”. No cóż... Zastanawialiście się, kto go zastąpi? Odpowiedź na to pytanie jest już znana. TVN ogłosił właśnie, kto zostanie nowym jurorem „Mam talent”, a tym samym zastąpi w tej roli Egurrolę. Kto to taki? Nie trzymamy was dłużej w niepewności. 

Nazwisko nowego jurora „Mam talent” podano dziś w porannym programie stacji „Dzień dobry TVN”, by następnie powitać go na kanapie śniadaniówki. I tak obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak na jurorskim stołku zasiądzie tancerz znany z „Tańca z Gwiazdami” Jan Kliment. Dobry wybór? Oceńcie sami, a co o tym sądzi główny zainteresowany?

„Troszkę się boję (...). Mam nadzieję, że mnie tak szybko nie zmienią” – powiedział Jan Kliment, nie kryjąc tremy, ale i entuzjazmu w związku z nowym zadaniem.

Jak wypadnie? Niebawem się przekonamy, bo castingi do nowej edycji programu już ruszyły. Jedyna obawa, jaką dostrzegli internauci jest taka, że tancerz nie mówi zbyt dobrze po polsku. Być może jednak nadrobi doświadczeniem i poczuciem humoru, z których słynie. Zobaczymy!


Jan Kliment z Lenką Klimentovą / fot. AKPA

Wciąż nie wiadomo jeszcze, kto będzie drugim prowadzącym program (obok Marcina Prokopa) po tym, jak „Mam talent” opuścił Szymon Hołownia, który show-biznes porzucił na rzecz polityki. Trzymamy jednak rękę na pulsie. Stay tuned!