Zgodnie z zapowiedzią Blanki Lipińskiej, premiera „Kolejnych 365 dni”, a w zasadzie spotkanie z fankami i fanami produkcji, odbyła się w Nowym Jorku! To już ostatnia część adaptacji głośnej i kontrowersyjnej trylogii polskiej autorki. Prezentacja trzeciej części filmu nie była skromna. Twórcy netfliksowego hitu w okrojonym składzie brylowali na czerwonym dywanie kina The Paris Theatre na Manhattanie. Na nowojorskiej ściance nie zobaczyliśmy m.in. Magdaleny Lamparskiej. Dlaczego?

Premiera „Kolejnych 365 dni” w Nowym Jorku! Co założyły gwiazdy?

Na wydarzeniu zwiastującym premierę „Kolejnych 365 dni” w Nowym Jorku pojawiła się jedynie główna obsada filmu i Blanka Lipińska. To znacznie okrojony skład w porównaniu do hucznej premiery medialnej poprzedniej części ekranizacji, która odbyła się wiosną tego roku w Polsce. Na czerwonym dywanie pojawiły i pojawili się jedynie Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Simone Susinna i oczywiście autorka erotycznej trylogii. 

Blanka Lipińska postawiła na krótką, wieczorową sukienkę autorstwa polskiego projektanta, Roberta Czerwika. Połączyła ją z ciężkimi, zabudowanymi butami od Prady i okularami przeciwsłonecznymi, tworząc iście rock'n'rollowy look. Tego samego nie można powiedzieć o Michele Morrone, którego stylizację z poprzedniej premiery wspominamy do dziś. Tym razem odtwórca roli Massimo postawił na grzeczny i bezpieczny czarny garnitur. Anna-Maria Sieklucka założyła natomiast czarną, zdobioną kamieniami sukienkę z zabudowanym dekoltem i eleganckim wycięciem na żebrach. Simone Susinna zdecydował się na czarny garniturowy total look i okulary przeciwsłoneczne z brązowymi szkłami.

fot. Getty Images

Blanka Lipińska podkreśliła na scenie nieobecność twórców filmu. Nie ma tu z nami naszej ekipy, ale pamiętamy o was kochani i wszystkim dziękujemy za wspaniały sukces – mówiła w Nowym Jorku autorka powieści. Na czerwonym dywanie zabrakło między innymi Magdaleny Lamparskiej. Odtwórczyni roli Olgi wyznała na swoim profilu na Instagramie, że ze względu na zaawansowaną ciążę musiała zrezygnować z podróży do Stanów Zjednoczonych.

Jadę na lotnisko. Kierunek New York na Special Screening filmu 365 dni! Pani patrzy podejrzliwie… Proszę Pani, w Pani stanie to na porodówkę, a nie na czerwony dywan… – napisała na Instagramie aktorka.

Blanka Lipińska z partnerem na premierze „Kolejnych 365 dni”

Choć na nowojorskim wydarzeniu nie zobaczyliśmy wielu twórców netfliksowego hitu, Blanka Lipińska zadbała o to, aby w ważnym dla niej dniu towarzyszyli jej najbliżsi. Na premierze medialnej poprzedniej części głośnej ekranizacji autorka pojawiła się ze swoimi rodzicami. Tym razem celebrytka zabrała na czerwony dywan swojego nowego partnera. Kim jest wybranek pisarki? To Paweł Baryła, polski scenograf, który wcielił się w rolę hiszpańskiego ochroniarza w drugiej części „365 dni”. To właśnie na planie hitu Netfliksa mężczyzna miał wpaść w oko Blance Lipińskiej.

fot. Getty Images

Zobacz także: