Wielkie odliczanie do premiery filmu „365 dni: Ten dzień” zakończyło się. Druga część erotycznej serii na podstawie bestsellerowych książek Blanki Lipińskiej właśnie trafiła do oferty serwisu Netflix. Kilkanaście godzin przed tym, jak kontrowersyjny obraz ujrzał światło dzienne, w Warszawie odbyło się zorganizowane z wielką pompą spotkanie medialne z obsadą i twórcami filmu. Przybyli na wydarzenie dziennikarze co prawda nie mieli okazji obejrzeć na miejscu wyczekiwanego dzieła, ale za to mogli przeprowadzić krótkie rozmowy z aktorami i zobaczyć, jak zaproszeni goście prezentują się na czerwonym dywanie. A trzeba przyznać, że było na co popatrzeć.

Gwiazdy na premierze filmu „365 dni: Ten dzień” w Warszawie

We wtorek wieczorem w pięciogwiazdkowym Hotelu Warszawa oczywiście stawili odtwórcy głównych ról: Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone, a także pozostałe gwiazdy obsady: Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Ewa Kasprzyk, Simone Sussina i Otar Saralidze.

Okazji do ogrzania się w blasku fleszy na głośnym wydarzeniu nie przepuściło też pokaźne grono rodzimych celebrytów. Premierę kontynuacji „365 dni” przyszli świętować m.in.: Klaudia El Dursi, Oliwia Bieniuk, Magdalena Pieczonka, Karolina Pisarek i jej narzeczony Roger Salla, Ada Fijał, Tomasz Ciachorowski oraz finalistka programu „Top Model 10” Julia Sobczyńska z narzeczoną Judytą Mliczek.

Na evencie z okazji premiery ekranizacji swojej drugiej powieści nie zabrakło też oczywiście Blanki Lipińskiej. Podobnie jak dwa lata temu na premierze pierwszej części „365 dni” autorka budzącej skrajne emocje historii pojawiła się na czerwonym dywanie w towarzystwie dwóch najważniejszych osób w swoim życiu. Mowa oczywiście o rodzicach pisarki, Małgorzacie i Grzegorzu Lipińskich.

Dodajmy, że zarówno Blanka, jak i jej elegancka mama, zjawiły się na evencie w szytych na miarę kreacjach od duetu Paprocki & Brzozowski. Jak wypadły? Przekonajcie się o tym, zaglądając do galerii.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.