Ofelia, a właściwie Iga Krefft zdobyła popularność dzięki aktorstwu (wystąpiła m.in. w serialu „M jak miłość” oraz filmach „Sala Samobójców. Hejter” i „Piosenki o miłości”), po pewnym czasie okazało się, że interesuje się również muzyką. Co więcej, od kilku lat spełnia się w roli influencerki. Na swoim Instagrame informuje o kolejnych projektach zawodowych, a także pokazuje swoją codzienność. Dzieli się pomysłami na stylizacje czy poleceniami kosmetycznymi. Ostatnio poeksperymentowała nieco ze swoim wizerunkiem. Zmieniła fryzurę i rozjaśniła brwi.  

Ofelia przeszła spektakularną metamorfozę!

Ofelia pochwaliła się efektami wspomnianej metamorfozy za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, a konkretnie Instagram Stories. Opublikowała kilka zdjęć oraz filmów, dzięki którym dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że wyraźnie rozjaśniła włosy. Postawiła na ciepły odcień, który totalnie wpisuje się w trendy sezonu wiosna-lato 2022. Wcześniej na podobne zdecydowały się m.in. Billie Eilish i Selena Gomez. Fanką koloryzacji w tym stylu jest również Nicola Peltz Beckham, czyli aktorka, a prywatnie żona Brooklyna Beckhama – najstarszego syna Victorii oraz Davida Beckhamów. 

To jednak nie wszystko. Ofelia poeksperymentowała nie tylko z fryzurą, ale również z brwiami. Wypróbowała bleached brows, czyli cieszący się ogromną popularnością w mediach społecznościowych, a do tego dość odważny i nieoczywisty trend w stylizacji, który polega na mocnym rozjaśnieniu włosków. Efekt wow gwarantowany!

Chyba się zakochałam – napisała Ofelia pod jednym ze swoich zdjęć na Instagram Stories. 

Gwiazda wygląda niesamowicie i wszystko wskazuje na to, że czuje się równie dobrze. Jeśli jesteś ciekawa bądź ciekawy, jak teraz wygląda, zajrzyj do naszej galerii.