OKI a w zasadzie Oskar Kamiński to jeden z najbardziej obiecujących raperów młodego pokolenia. Pochodzący z Lubina 25-latek swoje pierwsze kroki w świecie muzyki stawiał już w 2013 roku, publikując swoje utwory na platformie YouTube, które dziś można znaleźć na kanale „47movement”. Rok później ukazał się jego pierwszy solowy album zatytułowany „Szanuj EP”. Popularność i rozpoznawalność w środowisku hip-hopowym zyskał natomiast za sprawą za sprawą krążka pt. „Oki & Nearr”. Później było już z górki. Szczególnie owocny dla młodego rapera był rok pandemiczny 2020 rok, gdy pojawił się „77747mixtape”, na którym gościnnie wystąpił m.in. Żabson

W 2021 roku Oskar, wraz z raperami Otschodzi i Young Igi, uformował kolektyw OIO, a ich album stał się absolutnym bestsellerem, przynosząc całej trójce jeszcze większą popularność i szerszą grupę odbiorców. Czy sukces zawodowy 25-latka ma odzwierciedlenie w życiu prywatnym? Okazuje się, że tak. Oscar Kamiński od niecałych 4 lat związany jest z Sarą Woś. Kim jest dziewczyna popularnego rapera?

OKI – dziewczyna. Kim jest Sara Woś?

Pochodząca z Jeleniej Góry Sara Woś, podobnie jak OKI, urodziła się w 1998 roku, ukończyła studia licencjackie z anglistyki oraz japonistykę, a w przeszłości zajmowała się modelingiem. Nie trudno o znalezienie Sary w internecie – dziewczyna rapera aktywnie prowadzi dwa konta na Instagramie. Jej prywatny profil (@choigoure) obserwuje ponad 65 tysięcy osób. Drugie konto (@przeczytam) poświęcone jest natomiast pasji Sary do czytania książek. Co więcej, od roku 25-latka aktywnie udziela się na platformie YouTube, gdzie regularnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat ostatnio przeczytanych lektur, publikuje vlogi oraz odpowiada na najbardziej nurtujące widzów pytania w cyklach Q&A (z języka angielskiego questions and answers, czyli po prostu pytania i odpowiedzi). 

Co więcej, Sara nie tylko kocha czytać, równie chętnie zasiada po drugiej stronie, będąc autorką tekstów. 25-latka jest bowiem założycielką dwóch portali informacyjnych (jeden poświęcony jest wiadomościom z Wrocławia i okolic, drugi natomiast skupia miłośników Karkonoszy). Nie jest to przypadek – dziewczyna Oskara już jako mała dziewczynka wiedziała, że w przyszłości chce zajmować się słowem pisanym.

Już jako dziecko uwielbiałam pisać. Wierzę, że kiedyś uda mi się napisać własną książkę. To moje ogromne marzenie. Od małego zawsze chciałam być pisarką – powiedziała Sara w jednym ze swoich filmików.

OKI i Sara Woś – związek

Para poznała się kilka lat temu we Wrocławiu i to tam dziś mieszka wybranka 25-letniego rapera oraz sam artysta. Choć zakochani nie ukrywają specjalnie swojego związku, w mediach trudno o szczegółowe informacje na temat przebiegu ich relacji. Problemem nie będzie natomiast znalezienie wspólnych zdjęć Oskara i Sary – 25-latka chętnie publikuje romantyczne fotki z raperem na swoim profilu na Instagramie. Co więcej, dziewczyna pojawiła się nawet w teledysku do piosenki „Jeżyk”, gdzie wspólnie ze swoim partnerem leży w jednym łóżku.