Uwierzycie, że od 1. edycji programu Top Model minęło już 10 lat?! A to oznacza, że u uczestników premierowego sezonu popularnego show sporo się przed ten czas zmieniło. Top Model 1 wygrała Paulina Papierska, która nie zdecydowała się na poważną karierę w modelingu. Obecnie mieszka w Norwegii, a od 2017 roku wychowuje synka Gabriela. Niebawem do grona mam spośród byłych uczestniczek Top Model Polska dołączy również Ola Kuligowska.

Ola, choć od początku była faworytką (także naszą), ostatecznie zajęła drugie miejsce. Po zakończeniu show mieszkała i pracowała w Warszawie, ale w końcu postanowiła wyprowadzić się ze stolicy i zupełnie odejść ze świata show-biznesu. I co nas bardzo cieszy – dziś jest superszczęśliwa, a dowodów na to nie brakuje na jej Instagramie. Tam też Ola podzieliła się kilka dni temu ze swoimi followersami nowiną, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Natalia Gulkowska z „Top Model” urodziła! Znamy płeć i imię jej drugiego dziecka >>>

We can’t wait to meet you you little one!” – napisała Ola obok zdjęcia, gdzie pozuje z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Z hasztagów dowiadujemy się, że uczestniczka 1. edycji Top Modeljest w 6 miesiącu ciąży. Niestety nie wiemy, jak płci będzie pierwszy potomek. Ojcem dziecka Oli jest Michał Staniszewski, którego oświadczyny przyjęła w październiku 2017 roku, a sakramentalne „tak” para powiedziała sobie w kwietniu 2018 roku. Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!