W maju 2020 roku Ola Kuligowska, która wzięła udział w pierwszej edycji Top Model, poinformowała, że spodziewa się dziecka. Uczestniczka modowego show przekazała radosną nowinę za pośrednictwem Instagramu. Z opisu opublikowanego przez nią zdjęcia, a właściwie z hashtagów dowiedzieliśmy się, że Ola Kuligowska była wtedy w szóstym miesiącu ciąży. Finalistka pierwszej edycji Top Model rzadko publikuje zdjęcia na Instagramie. Na początku września zdradziła jednak, że wraz ze swoim mężem spodziewają się chłopca. Wczoraj natomiast Ola Kuligowska poinformowała, że ich pierwszy syn jest już na świecie!

Ola Kuligowska z Top Model urodziła!

Ola Kuligowska z Top Model została mamą po raz pierwszy! Jak się okazuje, jej syn przyszedł na świat 22 września 2020 roku, czyli na początku ubiegłego tygodnia. Jak ma na imię? W tym wypadku Ola Kuligowska i Michał Staniszewski postawili na klasykę. Chłopiec otrzymał bowiem imię Gustaw. Na Instagramie uczestniczki Top Model pojawiło się pierwsze zdjęcie maleństwa - możecie je zobaczyć także w naszej galerii (na górze strony).

Ola Kuligowska w Top Model. Jak sobie radziła w programie?

Od finału Top Model 1 minęło już 10 lat. Przez ten czas sporo zmieniło się u uczestniczek modowego show (przypomnijmy, że początkowo w programie mogły brać udział tylko dziewczyny). Niemniej jednak fanów Top Model nadal interesuje to, co się u nich dzieje - i to zarówno pod względem zawodowym, jak i prywatnym. Do grona uczestniczek pierwszej edycji programu należała m.in. Aleksandra Kuligowska. Mimo tego, że Ola była faworytką niektórych widzów i jurorów, a także świetnie radziła sobie podczas sesji zdjęciowych oraz pokazów mody, to nie wygrała - zajęła drugie miejsce - tuż za Pauliną Papierską. Teraz natomiast wiedzie szczęśliwe życie poza Warszawą i... z dala od świata modelingu czy show-biznesu.

Gratulujemy! A świeżo upieczonej mamie i maleństwu życzymy dużo zdrowia.

Maffashion pokazała brzuch po porodzie. 10 dni po urodzeniu synka! Ma dla młodych mam ważne przesłanie >>>