Zwróć uwagę na włosy Neginy Mirsalehi, czyli influencerki, youtuberki oraz twórczyni uwielbianej w mediach społecznościowych marki Gisou. To prawdziwe hair goals. Jak się okazuje, gwiazda internetu i przedsiębiorczyni zawdzięcza ich kondycję naturalnej pielęgnacji uzupełnioną o miód z rodzinnej pasieki. Ogromne zainteresowanie tą rutyną beauty sprawiło, że Negin Mirsalehi postanowiła wykorzystać doświadczenie swoich przodków (aż sześciu pokoleń) oraz wiedzę swoich rodziców – fryzjerki, a także pszczelarza – i podzielić się nią ze światem zewnętrznym. Marka ma wierne klientki w Stanach Zjednoczonych. A teraz spróbuje podbić serca klientek ze Starego Kontynentu. Od niedawna produkty do pielęgnacji włosów z portfolio Gisou są dostępne w perfumeriach w Europie, w tym w Polsce. Wśród nich wielofunkcyjny olejek do włosów, który podbił serca wielu dziewczyn. Dlaczego warto w niego zainwestować? Jak działa? 

Olejek do włosów Gisou, który podbił serca influencerek z całego świata, jest już dostępny w Polsce!

Wspomniany już Honey Infused Hair Oil to najpopularniejszy produkt z oferty Gisou. Pokochały go beauty influencerki i nie tylko. Na czym polega jego fenomen? Jest niczym płynne złoto zamknięte w butelce. Olejek wyróżnia się swoją wielofunkcyjnością oraz skutecznością. Może być stosowany jako kuracja na noc, uzupełnienie maski albo do stylizacji. Formuła produktu została wzbogacona o (pochodzący ze zrównoważonego źródła - z ogrodu Mirsalehi Bee Garden) miód Mirsalehi, który jest naturalnym humektantem i ma zbawienny wpływ na włosy. Cudownie odżywia, regeneruje i nawilża. Poza tym dodaje im blasku. Sprawdzi się nawet u posiadaczek bardzo suchych oraz zniszczonych kosmyków. 

Hitowy olejek do włosów Gisou jest już dostępny w Polsce. Można go kupić w perfumeriach Sephora (także online). Występuje w trzech pojemnościach: 20 ml, 50 ml oraz 100 ml. Natomiast ceny produktu rozpoczynają się od 105 zł. Warto pamiętać, że pielęgnacja (nie tylko twarzy, ale również włosów) to bardzo indywidualna kwestia. Jeśli więc dopiero zaczynasz swoją przygodę z jakąś marką albo konkretnym produktem, warto – według mnie – sięgnąć po najmniejszą pojemność. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gisou (@gisou)

Warto dodać, że Gisou regularnie wprowadza na rynek nowe produkty do pielęgnacji oraz stylizacji. W ofercie marki znajdziesz również maskę, odżywkę, perfumy do włosów i wiele więcej - sprawdź poniżej. 

Kosmetyki do pielęgnacji włosów od Gisou cieszą się znakomitymi opiniami w sieci. Negina Mirsalehi odniosła ogromny sukces, a jednocześnie udowodniła, że natura ma niesamowitą siłę. Jeżeli chodzi o kwestie związane z urodą i nie tylko. Wykorzystywany w poszczególnych produktach miód pochodzi z ekologicznych upraw, do tego jest pozyskiwany w zrównoważony i bezpieczny dla środowiska sposób. 

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.

Zobacz także: