Olga Bołądź ponownie została mamą

Olga Bołądź rozpoczęła weekend od przekazania niezwykle radosnej nowiny. W piątek po południu znana polska aktorka ogłosiła, że jej drugie dziecko jest już na świecie. Odtwórczyni głównej roli w serialu „Matka” poinformowała o narodzinach swojej pociechy za pośrednictwem mediów społecznościowych. 39-latka opublikowała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, który obserwuje na ten moment już przeszło 200 tysięcy użytkowników serwisu, serię zdjęć dokumentujących pierwsze chwile życia maleństwa.

W tle wideo usłyszeć można piosenkę pt. „For You” , czyli wielki przebój ze ścieżki dźwiękowej do kinowego hitu „Nowe oblicze Greya” w wykonaniu Rity Ory i Liama Payne’a. Co ciekawe, wybór tego właśnie utworu nie był przypadkowy.

Olga Bołądź zdradziła imię dziecka. Jest rzadko spotykane

Świeżo upieczona mama opatrzyła fotografie krótką wiadomością. Z wpisu dowiadujemy się, że szczęśliwe rozwiązanie nastąpiło w połowie maja. Aktorka i jej partner, Jakub Chruścikowski, doczekali się córki. Dziewczynka otrzymała dość rzadko spotykane obecnie w Polsce imię – Rita.

Hejka, tu Rita. Od kilku dni jest z Nami nasza córeczka i siostra. Pozdrawiamy Was z domu, dumni rodzice najcudowniejszej dziewczynki, która będzie zmieniać ten świat na lepsze – czytamy.

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy z gratulacjami.

Piękne imię. Gratki kochani – napisał projektant mody, Piotr Sałata.

Olga Bołądź odpisała koledze i wyjawiła, że imię dla dziewczynki wybrał jej starszy brat, dziesięcioletni dziś Brunon.

Dziękuję Piotruś, Bruno wybrał – zdradziła.

Pierwsze zdjęcia Rity możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz także: