Top Model to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych produkcji w historii stacji TVN. Program łowiący modelingowe talenty doczekał się dotychczas aż dziewięciu edycji, a już tej jesieni stacja wyemituje jubileuszowy, dziesiąty sezon show. Choć nie wszyscy zwycięzcy programu faktycznie związali swoje życie zawodowe z branżą fashion, to internauci i tak z zainteresowaniem śledzą dalsze losy mniej lub bardziej ambitnych uczestników.

Olga Kaczyńska - co dziś słychać u zwyciężczyni „Top Model 2”?

Przykładem laureatki show, która po wygranej w telewizyjnym programie postanowiła pójść własną ścieżką, jest Olga Kaczyńska. Zwyciężczyni drugiej edycji Top Model co prawda nie zrobiła oszałamiającej kariery na wybiegach światowych stolic mody, ale za to w międzyczasie ukończyła prestiżowe studia. Na początku lipca Olga pochwaliła się bowiem, że ukończyła medycynę na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.

Olga Kaczyńska wyszła za mąż

Co bardzo miło nam zauważyć, sukcesy edukacyjne idą u niej w parze z jak najbardziej udanym życiem osobistym. Piękna pani doktor w miniony weekend stanęła na ślubnym kobiercu! O zamążpójściu Olgi z Top Model dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych. Krótki filmik opublikowany przez jednego z gości weselnych zamieścił na swoim profilu na Instagramie pan młody, Łukasz Samoliński.

Do tej pory próżno jednak było szukać w sieci profesjonalnych, dobrej jakości zdjęć z tego wydarzenia. Aż do teraz. Kolaż z najpiękniejszych zdjęć ze ślubu i wesela Olgi Kaczyńskiej (wykonanych przez Natalię Pawlicką z Wild and Free Photography) pojawił się w poniedziałek na facebookowym profilu organizatora całej uroczystości.

Z wpisu zamieszczonego na fan page'u Wesele z Fantazją dowiadujemy się też, że huczne wesele świeżo upieczonej lekarki i jej ukochanego odbyło się w podwarszawskim Pomiechówku, a panna młoda miała na sobie białą suknię od duetu projektantów Tom Sebastien.