Olga Kaczyńska zdobyła popularność dzięki udziałowi w drugiej edycji Top Model. Na początku wrocławianka zachwyciła jury swoją urodą, a następnie zdobyła sympatię widzów oraz widzek modowego show. Dzięki temu zwyciężyła i otrzymała tytuł drugiej – polskiej top modelki (wtedy w programie mogły brać udział tylko dziewczyny). Mimo tego, że program otworzył przed nią drzwi do świata modelingu i show-biznesu, Olga Kaczyńska wybrała inną drogę. W czerwcu tego roku skończyła studia medyczne, o czym poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 12 tysięcy osób. Jak się jednak okazuje, to nie jest to jedyny – poważny krok w jej życiu. Zwyciężczyni drugiej edycji Top Model właśnie wzięła ślub!

Olga Kaczyńska z „Top Model” wzięła ślub! Co wiemy na temat ceremonii?

Olga Kaczyńska, która zwyciężyła w drugiej edycji Top Model, wzięła ślub, o czym dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się dzięki Instagramowi. Na profilu ex-modelki na próżno szukać informacji na temat zmiany stanu cywilnego. Natomiast jej świeżo upieczony mąż podzielił się ze swoimi obserwatorami oraz obserwatorkami nagraniem z samochodu, które nie pozostawia żadnych wątpliwości w tej sprawie. Oglądając kilkusekundowe wideo na Instagram Stories, widzimy Olgę Kaczyńską w białej sukni oraz uroczym wianku, a także jej ukochanego w eleganckim garniturze. 

Niestety Olga Kaczyńska oraz jej partner nie ujawnili szczegółów ceremonii. Możemy się jednak domyślać, że ślub odbył się w minioną sobotę (17 lipca 2021 roku). Czyli w dniu, w którym wspomniane już nagranie pojawiło się w mediach społecznościowych. 

Olga Kaczyńska w przeszłości spotykała się z Mateuszem Jarzębiakiem, czyli kolegą z programu. Góral, bo właśnie takiego pseudonimu używał, wziął udział w czwartej edycji Top Model. Ich związek jednak nie przetrwał. Absolwentka jednej z wrocławskich uczelni medycznych odnalazła miłość u boku innego mężczyzny. W 2019 roku przyjęła jego zaręczyny. Ostatnio natomiast wyszła za niego za mąż.