W styczniu Olga Kalicka została mamą. 25-letnia aktorka, znana przede wszystkim z serialu Rodzinka.pl, gdzie wciela się w rolę Magdy, dziewczyny Tomka, bohatera granego przez Macieja Musiała, w styczniu urodziła swoje pierwsze dziecko, chłopca. Ojcem jest partner Olgi, Cezary Nowak, z którym niedługo po narodzinach synka Aleksego, zaręczyła się. Kalicka wrzuciła na swój Instagram zdjęcie z ukochanym, pod którym znalazł się komentarz z gratulacjami firmy jubilerskiej, z której pochodzi pierścionek zaręczynowy. I faktycznie, na palcu 25-latki wyraźnie widać na owej fotografii biżuterię, więc nie ma żadnych wątpliwości, że gwiazda Rodzinki.pl niebawem stanie na ślubnym kobiercu. 

Irina Shayk szczerze i poruszająco o macierzyństwie. Nie zgadniecie, co dodaje jej energii! >>>

Olga Kalicka opublikowała na Instagramie zdjęcie prezentujące najpiękniejsze oblicze macierzyństwa. Niektórzy są zniesmaczeni 

Oprócz zdjęć z ukochanym Olga chętnie dzieli się też swoim macierzyństwem. Na profilu aktorki można znaleźć ujęcia, jak spaceruje z synkiem po parku, przygotowuje go do kąpieli czy usypia go przed telewizorem, próbując jednocześnie nadrabiać zaległości na Netflixie. To wszystko bardzo przyjemne kadry, prezentujące codzienność każdej młodej mamy. Podobnie, jak jedno z ostatnich zdjęć opublikowanych przez Olgę, które jednak wywołało więcej emocji, niż wszystkie dotychczasowe. Wszystko dlatego, że widać na nim karmiącą piersią aktorkę, wykorzystująca ten niezwykle intymny moment na przyswajanie roli przed spektaklem. Kalicka nie rezygnuje bowiem z życia zawodowego i fakt, że ma małe dziecko, nie jest dla niej żadnym problemem, gdyż potrafi świetnie połączyć te dwie aktywności - bycia młodą mamą i spełniającą się aktorką. Nie wszyscy jednak docenili ten przekaz, który swoją drogą - powinna sobie wziąć do serca każda młoda kobieta. To, że wchodzi się w nową rolę - mamy, nie oznacza, że wszystkie inne rzeczy muszą zejść na drugi plan. Wystarczy odpowiednia organizacja, pomoc bliskich i determinacja, a macierzyństwo nie musi oznaczać rezygnacji z kariery. Co nie spodobało się niektórym komentującym? Sam fakt dzielenia się momentem karmienia piersią. Nie wszyscy uważają to za coś kompletnie naturalnego i ewidentnie mają problem, kiedy młoda matka po prostu karmi swoje dziecko i nie wstydzi się tego. Na szczęście krytyczne głosy pod publikacją Olgi są w zdecydowanej mniejszości. Większość komentujących kobiet jest zachwycona, że młoda aktorka daje świetny przykład innym matkom. Podpisujemy się pod tym w stu procentach. 

Chrissy Teigen ma ważną wiadomość dla wszystkich kobiet! >>>