Na Instagramie Olgi Kalickiej naszą uwagę zwrócił powtarzający się naszyjnik. W końcu udało nam się ustalić, co przedstawia zawieszka na złotym łańcuszku i okazało się, że nie jest to medalion jakich wiele.

Szczęśliwy amulet dodający siły Oldze Kalickiej

Dążenie do realizacji marzeń przy pomocy ciężkiej pracy to najlepszy przepisy na sukces. Czasami warto jednak trochę dopomóc sobie i zatroszczyć się o to, żeby szczęście dopisywało nam na każdym kroku. Być może taka odrobina magii wspiera także Olgę Kalicką, której drogę usłaną sukcesami opisaliśmy poniżej. Gwiazda od dłuższego czasu dodaje na Instagramie zdjęcia, na których możemy zobaczyć powtarzający się element – naszyjnik z zawieszką.

Jak udało nam się ustalić nie jest to zwyczajny medalion jakich wiele, a prawdziwy amulet, który ma dodawać siły. Biżuteria, która pochodzi z kolekcji polskiej marki występuje także w innych wersjach, które mają czuwać nad sprawami dotyczącymi miłości, wolności, przyjaźni, macierzyństwa oraz kobiecości. Co ważne, 10% zysku z całej linii zostanie przekazane na wsparcie fundacji Centrum Praw Kobiet, pomagającej kobietom w całej Polsce. Z tego powodu nie można odmówić mu mocy.

Olga Kalicka – aktorka i bizneswoman

Olga Kalicka to aktorka młodego pokolenia, która zyskała ogromną sympatię widzów za sprawą roli w „Rodzince.pl”. Pierwsze kroki przed publicznością stawiała jednak dużo wcześniej. Najpierw swój talent szlifowała w Teatrze Muzycznym TINTILO i na deskach teatru Rampa. Swoją karierę w branży zaczynała od serialu. Rolę w „Plebanii” dostała jako siedmioletnia dziewczynka. Od tamtej pory aktorkę mogliśmy zobaczyć nie tylko w serialach, ale również w filmach. Olgę Kalicką możemy kojarzyć z takich tytułów jak: „Księstwo”, „Wkręceni 2”, „Engelmacher - Der Usedom-Krimi” i z rosyjskiego filmu kostiumowego „Godunov”. Wkrótce do kin trafią także „Dziewczyny z Dubaju”, w których także gra. Filmowa kariera to jednak nie jedyna ścieżka zawodowa Olgi Kalickiej.

„Od dziecka byłam marzycielką. Najpierw marzyłam, by zostać hydraulikiem jak mój tata… (śmiech) Jakie to szczęście, że akurat to marzenie się nie spełniło, ale kto wie... może kiedyś zagram panią hydraulik.” – możemy przeczytać na stronie sklepu internetowego Rêves.

Właśnie wspominany sklep jest kolejnym z zawodowych przedsięwzięć Olgi Kalickiej. Gwiazda pod tą nazwą prowadzi markę odzieżową. Rêves stworzyła wspólnie z Karoliną Borowską. Kolekcje dostępne pod ich szyldem są dedykowane kobietom oraz dzieciom. Seria dla mam i ich pociech może mieć związek z tym, że Olga Kalicka odnosi sukcesy i spełnia marzenia nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym.

„Wraz z narodzinami mojego syna zaczęłyśmy projektować Rêves – moje drugie ukochane dziecko. Tworzenie marki odzieżowej z najlepszą przyjaciółką – czy można sobie wymarzyć lepszą pracę? Jestem szalenie szczęśliwa, że udało nam się spełnić nasze wspólne licealne marzenie.” – dowiadujemy się ze strony Rêves.