Olivia Munn i John Mulaney – historia relacji

Olivia Munn nie spotykała się z nikim publicznie od czasu rozstania z Aaronem Rogersonem, które miało miejsce w 2017 roku. Olivii i Johnowi Mulaney'owi po raz pierwszy zrobiono wspólne zdjęcia w czerwcu tego roku podczas lunchu w jednej z modnych restauracji. 39-letni komik i 41-letnia aktorka zaczęli spotykać się tuż po tym, jak artysta rozstał się ze swoją żoną - Anną Marie Tendler, kończąc tym samym 7 lat swojego małżeństwa. Wielu fanów zarzuca mu jednak romans z Olivią jeszcze w trakcie trwania jego wieloletniej relacji. Warto także wspomnieć, że komik miał za sobą trudny okres – zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i kilkakrotnie trafiał na odwyk. 

Olivia Munn - informacje o ciąży

Po zaledwie kilku miesiącach nowego związku, we wrześniu, John Mulaney ogłosił wiadomość o ciąży Olivii Munn na antenie „Late Night with Seth Meyers”. Aktorka zdradziła po tym, że jest bardzo podekscytowana czekającymi ją zmianami. Niedługo przed porodem przyznała również, że razem ze swoim partnerem boją się zostać rodzicami. W listopadzie na antenie „Today” wyraziła ogromną wdzięczność za duży dostęp do przydatnych informacji na temat rodzicielstwa w internecie.

Getty Images

Szczerze, dziękuję Bogu za Instagram, Facebook i blogi, ponieważ jest wiele mam, które publikują tak wspaniałe informacje, a to było dla mnie zbawienie – powiedziała.

Pierwsze dziecko Olivii Munn - płeć, imię

Całą ciążę Olivia Munn spędziła jednak z dala od światła reflektorów. Ostatni post na Instagramie opublikowała 23 listopada, co wzbudziło wiele podejrzeń.

Okazuje się, że dziecko pary najprawdopodobniej przyszło na świat już w zeszłym miesiącu. Wiemy również, że jest to chłopiec. Według TMZ Olivia Munn urodziła 24 listopada, dzień przed Świętem Dziękczynienia, w Los Angeles. Para nie chciała jednak od razu informować o tym mediów i długo wstrzymywała się od wszelkich komentarzy.

Nie do końca jest jednak jasne, czy artyści wciąż tworzą związek, czy też będą tylko wspólnie wychowywać swoje dziecko. Informacje z października wskazywały na problemy w relacji tej pary. Trzeba przyznać, że tworzą wyjątkowo tajemniczy duet.

Tak czy inaczej serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom i życzymy dużo zdrowia ich synkowi!