Harry Styles pod koniec ubiegłego roku został świeżo upieczonym singlem. Brytyjski wokalista przez ponad dwa lata spotykał się z amerykańską aktorką i reżyserką, Olivią Wilde, którą poznał na planie głośnego i szeroko komentowanego filmu „Don't Worry Darling”. Ich relacja wywołała niemałe kontrowersje – 39-latka zostawiła bowiem narzeczonego, z którym ma dwójkę dzieci, by móc wdać się w romans z młodszym o 10 lat wokalistą. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu.  Co było powodem rozstania? Jak podawał magazyn „People”, opierając się na słowach osób z bliskiego otoczenia pary, Harry i Olivia nie udźwignęli presji, jaka spoczęła na barkach ich związku. Oliwy do ognia dodały również napięte grafiki oraz po prostu – inne życiowe priorytety.

Nic więc dziwnego, że artysta kilka miesięcy po rozstaniu rzucił się w wir randkowania. Brytyjczyk niedawno przyłapany był na namiętnym pocałunku w Tokio z Emily Ratajkowski, która jest obecnie w swojej lover girl era.

Olivia Wilde reaguje na pocałunek Harry'ego Stylesa i Emily Ratajkowski

Jak podaje anonimowy informator serwisu Page Six, Emily Ratajkowski błaga Olivię Wilde o przebaczenie. Dlaczego? Gwiazdy są ze sobą blisko, ostatnio widziane były razem podczas oscarowego after party organizowanego przez Vanity Fair na początku marca.