Oliwia Bieniuk, influencerka i modelka, prywatnie córka zmarłej w 2014 roku aktorki Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka niebawem opuści rodzinny dom, by wystąpić w 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Co na to jej tata?

Oliwia Bieniuk - jakie ma relacje z ojcem, Jarosławem Bieniukiem?

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Od tego czasu, jej wieloletni partner, Jarosław Bieniuk samotnie wychowuje ich wspólne dzieci - Oliwię, Jana i Szymona. Oliwia Bieniuk od kilku lat jest obecna w polskim show biznesie. Tegoroczna maturzystka jest modelką i influencerką. Wzięła udział m.in. w kampanii polskiej marki odzieżowej Reserved. Występ w "Tańcu z Gwiazdami" to dla niej szansa na zdobycie jeszcze większej popularności. Jak przyznała influencerka, tata nie był przeciwny jej wyjazdowi do Warszawy na treningi i nagrania.

Przeprowadzka [do Warszawy - red.] to był nasz wspólny pomysł. Tata nie zareagował w szczególny sposób, ale nie dał mi też wolnej ręki, powiedział, że mam na siebie uważać - powiedziała Oliwia Bieniuk w rozmowie z Pomponikiem.

Jarosław Bieniuk wypracował z córką relację opartą na zaufaniu i to właśnie dzięki temu nie dochodzi między nimi do wielu spięć, a sama Oliwia mówi o tacie, że jest "jedyną osobą, której może wszystko powiedzieć".

Nasza relacja jest bardziej kumpelska. Ja się z tatą bardzo dobrze dogaduję. Czasami się kłócimy, wiadomo. Tata się o mnie martwi, troszczy i dba o mnie, ale na co dzień mamy raczej kumpelską relację [...] To jest chyba jedyna osoba, której mogę wszystko powiedzieć [...] Jeżeli miałabym jakiś problem, lub coś by się stało, to byłby pierwszą osobą, do której bym się zwróciła - przyznała szczerze córka piłkarza.