Śmierć Anny Przybylskiej była tragedią, która 5 październiku 2014 roku – i nie ma w tym stwierdzeniu cienia przesady – wstrząsnęła całą Polską. a. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia przypada rocznica urodzin jednej z najpopularniejszych i cieszących się największą sympatią widzów aktorki. Gdyby żyła, miałaby dziś 43 lata... Niestety zmarła przedwcześnie.

Odeszła w wieku 35 lat po długiej i ciężkiej chorobie nowotworowej – zmagała się z rakiem trzustki. Tysiącom fanów i fanek było nie tylko przykro, że już nigdy więcej nie zobaczą jej w nowej roli, ale przede wszystkim było im żal rodziny i bliskich zmarłej. Laureatka tytułu „Kobiety Dekady Glamour” zostawiła swojego długoletniego partnera, Jarosława Bieniuka, i ich troje wspólnych dzieci. Przypomnijmy, że najmłodsza z pociech miała wówczas zaledwie trzy lata.

Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Nie jest tajemnicą, że niecenioną pomoc w wychowaniu Oliwii, Szymona i Jana po bolesnej stracie ukochanej kobiety okazały byłemu piłkarzowi babcie pociech, Lidia Bieniuk i Krystyna Przybylska. Na pewnym etapie wsparciem dla Jarka była także jego była już partnerka, Martyna Gliwińska, której udało się nawiązać bardzo dobre relacje z jego dziećmi.

Jak teraz wyglądają i ile mają lat Oliwia, Szymon i Jan Bieniukowie?

Do tej pory w mediach bez wątpienia najgłośniej było o najstarszym dziecku Przybylskiej i Bieniuka, czyli ich jedynej córce, Oliwii Bieniuk. Nastolatka zyskała sporą popularność w mediach społecznościowych. Jej oficjalny profil na Instagramie obserwuje na ten moment już przeszło 230 tysięcy użytkowników serwisu. Dzięki temu dziewczyna jeszcze jako uczennica szkoły średniej została celebrytką i influencerką.

Na swoim koncie nastolatka ma więc już nie tylko dyplom ukończenia liceum i świadectwo maturalne, ale także udział w kampaniach reklamowych, współprace z markami modowymi i urodowymi oraz parę ról w niezależnych produkcjach. Aktualnie bierze udział w dwunastym sezonie programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Telewizji Polsat i odlicza dni do swoich dziewiętnastych rodzin, które będzie świętować już w październiku, niecałe dwa tygodnie po siódmej rocznicy śmierci mamy. Otwarcie przyznaje, że pragnie pójść w ślady sławnej mamy i związać swoją przyszłość z aktorstwem.

Za karierę Oliwki w show-biznesie oraz sukces na słynnym tanecznym parkiecie mocno trzymają kciuki jej młodsi bracia, czyli piętnastoletni Szymon i dziesięcioletni Jaś. Jak można się domyślać, obaj w niczym nie przypominają już malutkich chłopców, których pamiętamy z rodzinnych sesji zdjęciowych Anny Przybylskiej dla kolorowych magazynów.

Warto dodać, że starszy z braci nie tylko odwiedza swoją siostrę w stolicy i zasiada na widowni „Tańca z Gwiazdami”, aby dopingować ją na żywo, ale także zgodził się wziąć czynny udział w jednym z odcinków, w którym uczestnicy i uczestniczki show tańczą ze swoimi bliskimi. Ich wspólny występ będzie można obejrzeć już w dzisiejszym odcinku programu, którego emisja startuje o godzinie 20:05 w Polsacie.

Zobacz także:

Dzieci Anny Przybylskiej kiedyś i dziś – zobacz stare i nowe zdjęcia Oliwii, Szymona i Jana już teraz w naszej galerii.

Managerka pokazała niepublikowane zdjęcie Anny Przybylskiej

Z okazji 43. urodzin Anny Przybylskiej jej najbliżsi przypominają ją we wzruszających słowach. Pprzyjaciółka i była menadżerka gwiazdy, Małgorzata Rudowska, opublikowała nieznane do tej pory zdjęcie uwielbianej aktorki.  Fotografia została zrobiona w trakcie z zimowego wypadu. Pod wpisem na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z nich zamieściła córka artystki, która na widok zdjęcia przedstawiającego jej mamę na snowboardzie dodała wymowne serduszko.