Kariera Oliwii Bieniuk nabiera tempa! Najstarsza córka Anny Przybylskiej oraz Jarosława Bieniuka spełnia się w roli modelki i influencerki, a już niebawem spróbuje swoich sił w Tańcu z gwiazdami. Ostatnio opublikowała natomiast zdjęcia z planu filmowego, na których pozuje w towarzystwie Wiktorii Gąsiewskiej. Przy okazji pokazała jeden ze swoich tatuaży. Jak się okazuje, niewielka dziarka ma dla 18-letniej celebrytki wyjątkowe znaczenie. Została bowiem poświęcona jej mamie, która zmarła w 2014 roku po ciężkiej chorobie. O co chodzi? 

Oliwia Bieniuk ma tatuaż poświęcony Annie Przybylskiej, czyli jej mamie

Na wspomnianych już zdjęciach Oliwia Bieniuk i Wiktoria Gąsiewska pozują w strojach kąpielowych. Z łatwością można więc dostrzec tatuaż, który znajduje się na wysokości żeber młodszej z gwiazd. Nie ma wątpliwości, że ma on wyjątkowe znaczenie dla Oliwii Bieniuk. 26.12.1978 – co oznacza ta data? Okazuje się, że nie jest ona przypadkowa. 18-latka postanowiła wytatuować sobie datę urodzin swojej mamy – Anny Przybylskiej. Fotografie, na których widać tatuaż, możecie zobaczyć poniżej. 

 

 

Oliwia Bieniuk zdecydowała się na tatuaż, który nawiązuje do jej mamy

Nie wiadomo niestety, kiedy Oliwia Bieniuk wykonała tatuaż poświęcony jej mamie. Ale wszystko wskazuje na to, że uczestniczka 12. edycji Tańca z gwiazdami niedawno odwiedziła tatuatora bądź tatuatorkę – małej dziarki nie widać bowiem na zdjęciach, które w przeszłości publikowała na swoim profilu na Instagramie.