Takiej niespodzianki nie spodziewał się chyba nikt. Open'er Festival 2019 zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą środę, czyli 3 lipca na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo rozpocznie się kolejna edycja największego muzycznego wydarzenia w naszym kraju. Impreza potrwa do soboty i zagrają na niej największe międzynarodowe i rodzime gwiazdy. Wśród headlinerów znaleźli się: The Strokes, Lana Del Rey, Travis Scott i Kylie Minogue. Kilkudziesięciotysięczna publiczność w Gdyni będzie miała okazję zobaczyć i posłuchać na żywo przedstawicieli różnych gatunków muzyki, od hip-hopu po alternatywę. Na scenach Openera 2019 wystąpią również tacy artyści jak: LP, Jungle, Jorja Smith, Octavian, Greta Van Fleet. Nie zabraknie także polskich muzyków na czele z Janem-Rapowanie, Fisz Emade Tworzywo, Coals i zespołem Kwiat Jabłoni. Ale nie tylko line-up wzbudza emocje wśród fanów, wybierających się do Gdyni. Kilka dni temu organizatorzy ogłosili specjalnych gości, którzy pojawią się na festiwalu. I wcale nie chodziło o muzycznych artystów, a o... aktorów. Dokładnie o gwiazdy serialu Stranger Things, czyli najgłośniejszej produkcji platformy Netflix. Znamy szczegóły tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Open’er 2019: Line-up festiwalu >>>

Serialowi Mike i Lucas ze Stranger Things pojawiają się na Openerze 2019. Kiedy i gdzie będzie można ich spotkać?

Alter Art poinformował, że na Openerze 2019 pojawią się specjalni goście, którymi są aktorzy z serialu Stranger Things. Caleb McLaughlin i Finn Wolfhard wcielają się w jedne z głównych postaci w produkcji. Serialowi Lucas i Mike odwiedzą festiwal w ramach promowania najnowszego sezonu. Podczas pierwszego dnia festiwalu, czyli już w środę, uczestnicy wydarzenia i fani obrazu braci Duffer będą mieli okazję spotkać młodych aktorów w specjalnej strefie. Nie wiadomo, o której godzinie dokładnie pojawią się na terenie Open'era, ale organizatorzy zapewnili, że bardzo niedługo ujawnią szczegółowe informacje. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że fani będą mieli okazję nie tylko na wspólne selfie, ale również na zadanie pytań. W sobotę na scenie Alter Stage o godzinie 17.00 odbędzie się Q&A z udziałem Finna i Lucasa.

Dla tych, którzy nie pamiętają lub im to umknęło, przypominamy, że już 4 lipca (czyli w najbliższy czwartek) odbędzie się premiera 3. sezonu Stranger Things. Tym razem akcja rozegra się podczas wakacji w miasteczku Hawkins. Jakie przygody czekają przyjaciół z miasteczka Hawkins? Przekonamy się już niedługo! Więcej szczegółów znajdziecie tutaj >>>. A jeśli wybieracie się na Open'era 2019, możecie podpytać o to Caleba McLaughlina i Finna Wolfharda, czyli serialowych Lucasa i Mike'a ze Stranger Things.