Chociaż za oknem mamy zimę, powoli myślimy o letnich festiwalach. Jednym z największych wydarzeń muzycznych w Polsce jest od lat Open'er Festival 2020, który co roku gromadzi tłumy fanów festiwalowych emocji i muzyki na żywo. Tegoroczna edycja zapowiada się naprawdę ciekawie. Organizatorzy odkrywają karty stopniowo. Wiemy, że na początku lipca na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo zagrają m.in. Banks, A$AP Rocky (miejmy nadzieję, że tym razem dotrze bez przeszkód), Thom Yorke oraz Twenty One Pilots. Znamy również dwóch headlinerów Open'er 2020. Dla festiwalowej publiczności wystąpi Taylor Swift i będzie to jej pierwszy koncert w naszym kraju. Drugą gwiazdą jest Kendrick Lamar, jeden z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych raperów na świecie! Dzisiaj poznaliśmy trzeciego headlinera, niekwestionowaną legendę muzyki!

Open'er 2020: The Cure kolejnym headlinerem festiwalu

Organizatorzy zrobili fanom niespodziankę i ogłosili dzisiaj kolejnego headlinera, niekwestionowaną legendę muzyki rockowej, czyli brytyjski zespół The Cure. Autorzy takich hitów jak „Friday I'm In Love”, „Pictures of You”, „Lovesong” i wielu innych piosenek wystąpią 4 lipca na głównej scenie. Podejrzewamy, że ich koncert będzie jednym z najbardziej obleganych występów podczas tegorocznej edycji. To zdecydowanie ukłon w stronę dojrzalszej publiczności, chociaż podejrzewamy, że The Cure ma wielu zwolenników wśród młodzieży.Co więcej, ich koncert na Openerze 2020 będzie jedynym festiwalowym występem zespołu w Europie w tym roku. Tym bardziej więc warto wybrać się do Gdyni i zobaczyć oraz przede wszystkim posłuchać ich na żywo! Z kim widzimy się pod sceną na Open'er Festival 2020?

Koncerty 2020: wyczekiwani wokaliści na polskiej scenie >>>

Open'er 2020: bilety

Tegoroczna edycja Open'er Festival 2020 odbędzie się w terminie 1-4.07.2020 na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Bilety wciąż są w sprzedaży. Jeżeli chcecie wybrać się na cały festiwal, za karnet zapłacicie 619 zł lub 719 zł w wersji z polem namiotowym. Dostępne są również bilety weekendowe w cenie 439 zł (z polem namiotowym – 509 zł). Możecie również kupić bilet jednodniowy za 299 zł. Wybieracie się na Open'er Festival 2002?